Колос із юним нападником врятувався у спарингу з Динамо (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Колос та тбіліське Динамо. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо появу у складі Колоса двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Руслан Костишин з перших хвилин випустив: 19-річного півзахисника Мамаду Данфу та 20-річного нападника Євгенія Ісаєнка. По ходу першого тайму на полі з’явився 19-річний півзахисник Станіслав Мораренко.

У другому таймі у гру увійшов 18-річний нападник Станіслав Коваль.

Грузини відкрили рахунок на 18-й хвилині. Свій гол динамівці провели із порушенням фейр-плей: суперник травмував Олексія Зозулю, який залишився на газоні. Проте атака Динамо продовжилася —  захисники Колоса помилися позиційно, а Мамаду Данфа не накрив свого гравця — 0:1. Після цього Зозулю замінили на молодого Станіслава Мораренка.

Врятувалися підопічні Костишина у компенсований час. Павло Оріховський заробив штрафний метрах в двадцяти від воріт і блискуче сам же реалізував цей стандарт — м’яч після удару Павла над стінкою красиво залетів у сітку воріт суперника.

Колос — Динамо (Тбілісі) — 1:1

Голи: Оріховський (90+3) — Споркследе (18).

Колос: Кучерук (Кучеренко, 46) — Зозуля (Мораренко, 20; Кравченко, 55), Новак (Гавриш, 58), Петров (гравець на перегляді, 46), Чорноморець, Богданов (Мілько, 58), Задоя (Нгамба, 58; Коваль, 81), Данфа (Ільїн, 58), Лисенко (Костишин, 58), Селезньов (Хльобас, 58), Ісаєнко (Оріховський, 58).

Суперник: Брюгге святкує вольову перемогу у дербі