Суперник: Брюгге святкує вольову перемогу у дербі

У матчі 22-го туру Вищої ліги Бельгії зустрічалися Серкль Брюгге та Брюгге. Матч завершився перемогою лідера — 2:1. Відзначаємо появу у складі Брюгге одного гравця з реєстру Золотого Таланту

Тренерський штаб Брюгге з перших хвилин випустив 19-річного півзахисника Шарля де Кетеларе (на фото у білій формі).

На 28-й хвилині зусилля Серкль Брюгге втілилися у гол: Антоні Мусаба виграв підбір у штрафному та вдало пробив у лівий кут воріт, відкривши рахунок. Чорно-сині одразу перевели гру на половину поля своїх візаві та створили кілька гострих моментів. Невдовзі Брендону Мехеле вдалося зрівняти рахунок завдяки потужному удару головою після точного навісу від Одіона Коссуну.

Вийти вперед Брюгге міг на початку другого тайму, коли після небезпечного удару, якого завдавав Руд Вормер, один із захисників вибив м’яча із лінії воріт. Однак голу довелося трохи зачекати: на 58-й хвилині Бас Дост, який вперше цього року пішов із поля без забитого м’яча, обіграв голкіпера та віддав точну передачу під удар Ноа Лангу, котрому залишалося переправити м’яча у порожні ворота — 2:1.

Серкль Брюгге — Брюгге — 1:2

Голи: Мусаба (28) — Мехеле (37), Ланг (58).

Брюгге: Міньоле — Мата, Мехеле, Коссуну, Денсвіл — Рітс, Вормер, Ванакен (Баланта, 75) — де Кетеларе, Ланг (Окереке, 63), Дост (Соболь, 89).

Перемога принесла Брюгге 54 бали та дозволила зберегти 12-очковий відрив від другого у таблиці Генка. Свій наступний матч підопічні Філіппа Клемана проведуть 31 січня, прийнявши Стандард.

Шанс! Луческу знову взяв на збір Ваната, а ще — 17-річного хавбека (відео)