Молодь б’є: дебютний гол Цитаішвілі не допоміг його новій команді виграти (відео)

У контрольному матчі зустрічалася Ворскла та сербська Младость із міста Лучани. Двобій завершився результативною нічиєю. За полтавчан забивали: 20-річний півзахисник Георгій Цитаішвілі та 19-річний нападник Данило Кравчук (на фото №14)

Юрій Максимов з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Євгена Павлюка, 18-річного півзахисника Коджові, 20-річного півзахисника Георгія Цитаішвілі та 19-річного нападника Данила Кравчука.

У другому таймі у гру увійшли: 20-річний Наджееб Якубу та 19-річний Даніїл Сємілєт.

Після поразки від косоварських Балкан (1:2) підопічні Юрія Максимова провели черговий спаринг. Цього разу в суперниках була 11-я команда чемпіонату Сербії Младость.

Вже на 19-й хвилині Ворскла вела з рахунком 2:0 після голів молодих Данила Кравчука і Георгія Цітаішвілі, проте ще до перерви суперники відігралися. У другому таймі забитих м’ячів не було.

Сербів атакує Цитаішвілі. Фото vorskla.com.ua.

Відзначимо, що для Цитаішвілі це дебютний м’яч за Ворсклу.

Ворскла — Младость — 2:2

Голи Ворскли: Кравчук (10), Цитаішвілі (19).

Ворскла: Різник (Ткаченко, 46) — Сапай (Сємілєт, 46), Павлюк, гравець на перегляді, Коджові (Якубу, 46), Челядін, Щербак, Ребенок, Цітаішвілі, Кравчук, гравець на перегляді.