Шуранов вперше зіграв за основу Нюрнберга у 2021 році

У матчі 18-го туру Другої німецької Бундесліги зустрічалися Нюрнберг та Регенсбург. Матч завершився перемогою Регенсбурга — 1:0. 18-річний український нападник Нюрнберга Ерік Шуранов увійшов у гру на 89-й хвилині

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив: 19-річного півзахисника Тома Крауса та 20-річного півзахисника Тіма Латтаєра. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Лінус Розенлохер та 18-річний нападник Ерік Шуранов. Для молодого українця це перша поява на полі у 2021 році.

Свій попередній поєдинок Ерік зіграв 16-го грудня, коли вийшов на вісім хвилин у матчі проти Гольштайна Кіля. Загалом, у нинішньому сезоні Шуранов відіграв за Нюрнберг у трьох матчах.

Долю протистояння вирішив забитий м’яч на 88-й хвилині. Відзначився Андреас Альберс. У підсумку, Регенсбург святкує мінімальну перемогу.

Нюрнберг — Регенсбург — 0:1

Гол: Альберс (88).

Нюрнберг: Матеніа — Хандверкер, Марграйттер, Мул — Валентіні, Беренс, Краус (Гайс, 57), Латтаєр (Розенлохер, 74), Нюрнбергер (Шлойзенер, 89) — Доведан (Шуранов, 89), Шаффлер.

Після 18-ти турів Нюрнберг з 20 очками посідає 14 місце.

Не прижився: 20-річний український голкіпер залишив Іспанію й повернувся додому