Дали раду Радніку: 18-річний нападник допоміг Руху переграти сербів (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Рух та сербський Раднік. Матч завершився перемогою львів’ян — 3:2. Відзначаємо появу у стартовому складі Руха 18-річного нападника Ярослава Карабіна

Іван Федик з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисника Остапа Притулу, 20-річного нападника Ростислава Ляха, 19-річного півзахисника Олексія Сича та 18-річного півзахисника Ярослава Карабіна.

У другому таймі у гру увійшов 18-річний захисник Денис Слюсар.

На 27-й хвилині українці відкрили рахунок. Карабіна у власному штрафному завалив оборонець номінальних гостей. Арбітр вказав на позначку. Вирок рефері впевнено реалізував Данііл Кондраков — 1:0. Невдовзі футболісти Радніка відновили паритет. Сич програв боротьбу Міловановічу, і той, вийшовши на рандеву з Бандурою, зрівняв рахунок — 1:1.

По перерві жовто-чорні знову повели. Сербські оборонці залишили наодинці у власному штрафному  Ґліху. Ерік першим же дотиком переправив м’яча у сітку – 2:1.

А далі обидві команди обмінялися розкішними голами зі стандартів. У складі сербів штрафний удар метрів з 26-ти влучно реалізував Джорджевіч — 2:2. Все ж родзинкою протистояння став забитий м’яч Валерія Федорчука на 80-й хвилині. Хавбек Руху наважився на прямий удар з 35-ти метрів — м’яч залетів прямісінько у дев’ятку!

Рух — Раднік — 3:2

Голи: Кондраков (27, пенальті), Ґліха (51), Федорчук (80) — Міловановіч (31), Джорджевіч (70).

Рух: Бандура — Зец (Білий, 60), Веремієнко (Стаменковіч, 60; Слюсар, 75), Гагун (Копина, 60), Ґліха (Мисик, 60), Кухарук (Федорчук, 60), Притула (Русин, 60), Лях (Климчук, 60), Карабін (Бойчук), Кондраков (Кухаревич, 60), Сич (Карасюк, 60).

Прийшли честолюбні дублери Молоді футболісти на зборах клубів УПЛ: найбільше у Маріуполя, найменше взяв Олімпік