20-річний нападник долучився до перемоги суперника Шахтаря у Лізі Європи

У матчі 16-го туру ізраїльської Суперліги зустрічалися Маккабі Нетанья та Маккабі Тель-Авів. Матч завершився перемогою тель-авівців — 3:1. Відзначаємо забитий м’яч у виконанні 20-річного нападника Едуарду Герреро

Тренерський штаб Маккабі Тель-Авів з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Едена Карзева. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Едуарду Герреро.

Гості відкрили рахунок на 24-й хвилині завдяки точному удару Коена — 0:1. На 38-й хвилині Перец подвоїв перевагу суперника Шахтаря у Лізі Європи — 0:2. На 79-й хвилині молодий нападник Герреро, який вийшов на заміну зробив рахунок розгромним — 0:3. Для Едуарду це другий гол у чотирьох матчах чемпіонату.

Через дві хвилини Фратер забив м’яч престижу, але на більше господарів не вистачило — 1:3.

Після 16-ти турів Маккабі Тель-Авів із 30-ма очками посідає друге місце у турнірній таблиці.

Маккабі (Нетанья) — Маккабі (Тель-Авів) — 1:3

Голи: Фратер (81) — Коен (24), Перец (38), Герреро (79).

Маккабі Тель-Авів: Даніель — Еіні, Саборіт (Давідзада, 75), Півен, Ернандес — Перец, Карзев, Голаса (Бітон,63) — Коен (Герреро, 54), Шехтер (Хозез, 75), Бен-Хаім (Хаім, 63).

Дуэль Заочный спор молодых футболистов Динамо и Шахтера закончился победой киевлянина