17-річний потенційний новачок дебютував за молодіжку Дніпра-1 (відео)

Гравці молодіжної команди Дніпра-1 провели стартовий спаринг у 2021 році. Дніпряни зустрічалися з Кривбасом. Матч завершився перемогою криворізької команди — 1:0

Свій перший спаринг (гра проходила за дещо хокейними правилами — три тайми по 30 хвилин) у поточному зимовому міжсезонні молодіжний склад СК Дніпро-1 проводив проти одного з лідерів Другої ліги (група Б) криворізького Кривбасу, який у міжсезоння значно підсилив свій склад, зокрема і колишнім спортклубівцем центральним півзахисником Артуром Карнозою. Саме він і відкрив рахунок у грі, влучно замкнувши передачу від лицевої лінії, хоча, йому допоміг рикошет від захисника дніпрян, що певною мірою дезорієнтувало Макаровського.

Дніпровська молодь, якій допомагали досвідчені Сергій Кравченко і Максим Лопирьонок, непогано тримала м’яч, намагаючись розтягнути захист гостей, але тривалий час справа до небезпечних моментів не доходила, відзначає офсайт СК Дніпро-1. Запам’ятався хіба що удар 17-річного Ярослава Кравченка зі штрафного.

Фото фейсбук Кривбаса.

На другу 30-хвилинку тренерський штаб дніпрян виставив практично повністю оновлений склад. Команди не створили небезпечних моментів. На третій тайм у дніпрян знову вийшов повністю оновлений склад, у тому числі і кілька гравців, що виступали у першій третині матчу. Серед них і один потенційний новачок — Артем Нижник (народився 05.08.2003, вихованець ДЮСШ Щасливе), який в першому таймі діяв на лівому фланзі захисту, а у третьому на позиції центрального оборонця.

Хороший момент був у 19-річного нападника Владислава Митченка, але його удар заблокував захисник. Ще одного разу молодий нападник пробив вище воріт.

Дніпро-1 U-21 — Кривбас — 0:1

Гол: Карноза (9).

Дніпро-1: (1 тайм): Макаровський — Стельмащук, Файдор, Лопирьонок, Нижник, Кравченко, Беляєв, Кобельчук, Лебедєв, Шинкаренко, Гора.

(2 тайм): Макаровський (Хома, 45) — Сидоренко, Бацман, Жінчин, Кононов, Кіреєв,  Копил, Бутіч, Волинець, Ховайко, Гора (Митченко, 45).

(3 тайм): Хома — Тарадуда, Хижняк, Нижник, Сорока, Матвеєв, Віговський, Тяпкін, Шинкаренко, Лебедєв, Митченко.

Перший млинець Гол Сухоручка не допоміг: дублери Динамо програли основі Десни

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-21 (1999-2000 годы рождения)

• Виталий Миколенко (29.05.1999; Динамо) (27%, 86 голосов)
  • Денис Попов (17.02.1999; Динамо) (15%, 47 голосов)