Гол Сухоручка не допоміг: дублери Динамо програли основі Десни

Молодіжна команда Динамо провела свій перший контрольний поєдинок у нинішнє міжсезоння. Зустрілася із Десною, по ходу матчу зрівнювала рахунок, але поступилася 1:2

Команда Динамо U-21 активно розпочала підготовку до поновлення молодіжного чемпіонату країни. Одне з тренувальних занять на базі у Конча-Заспі підопічні Юрія Мороза провели спільно з основною командою чернігівської Десни, а закінчилося воно спарингом.

У ньому з рахунком 2:1 перемогу святкували гості з Чернігова, повідомляє офсайт Динамо. У складі динамівців відзначився 20-річний нападник Даниїл Сухоручко.

Детальніше про тренування і спаринг розповів асистент старшого тренера U-21 Сергій Шматоваленко:

— Ми зустрічалися з основною командою Десни, яку розбавили кілька молодих гравців. Пропустили вже на 3-й хвилині, але наприкінці першого тайму, а саме на 40-й хвилині, зрівняли рахунок, а на 78-й хвилині пропустили другий м’яч.

Що стосується гри, це був наш перший спаринг після відпустки, до цього ми тиждень тренувалися. Спочатку Десна мала невелику перевагу, але до середини першого тайму наші хлопці вирівняли хід гри і навіть мали перевагу, створивши 3-4 гольових моменти, які не вдалося реалізувати. Після того, як ми замінили майже всіх футболістів, друга частина зустрічі вийшла рівною з небезпечними моментами біля воріт обох команд.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

На даному етапі ми хлопцями задоволені, але ще є багато над чим працювати. Були помилки як тактичного плану, так і ігрового. Загалом, враження залишилося позитивне. Далі у нас в планах одно- і дворазові тренування і, можливо, контрольні матчі.

Погнали! Молодіжка Колоса: перший збір, спаринг і плани на Меморіал Макарова (відео)

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-21 (1999-2000 годы рождения)

• Виталий Миколенко (29.05.1999; Динамо) (27%, 86 голосов)
  • Денис Попов (17.02.1999; Динамо) (15%, 47 голосов)