Молодіжка Колоса: перший збір, спаринг і плани на Меморіал Макарова (відео)

Молодіжні команди Колоса U-19 та U-21 завершили зимову відпустку і стали до тренувань. У планах — перегляд новачків, спаринги і участь у традиційному зимовому турнірі

Обидві молодші команди Колоса перед тим, як стати до тренувань після новорічних свят, здали ПЛР-тести. Після отримання негативних результатів, хлопці Владислава Савчука та Олександра Поздєєва розпочали тренувальні сесії у Києві.

Утім, дублери встигли навіть зіграти спаринг, зустрівшись із аматорським колективом Дружба (Мирівка). У першому таймі Владислав Савчук здебільшого задіяв гравців, які перебувають на перегляді та хлопців з команди U-19, що потенційно можуть підсилити його колектив. Перший тайм виявився досить результативним і завершився з рахунком 3:3. При цьому Колос пропустив першим, після чого забив три голи і повів в рахунку 3:1, але втримати цю перевагу до перерви не вдалось, повідомляє офсайт ковалівського клубу.

У другому таймі у складі Колоса вийшли основні гравці команди U-21, які також свій тайм зіграли внічию — 2:2.

Фото koloskovalivka.com.

Завтра у команд U-19 та U-21 вихідний, а вже у вівторок вони вирушать на десятиденні збори до Моршину. Вже безпосередньо там будуть закладати фундамент на другу половину сезону та готуватися до продовження участі в чемпіонатах України U-19 та U-21.

Після завершення перших у цьому році навчально-тренувальних зборів у молодіжних команд Колоса буде змога перевірити свою готовність у матчах проти міцних аматорських суперників. Клуб візьме участь у традиційному зимовому турнірі імені Олега Макарова, який стартує у суботу, 30 січня. Планується об’єднана заявка Колоса, щоб у матчах могли зіграти і хлопці з команд U-17, U-19 і хлопці U-21.

Кінець канікул Молодіжні команди Олександрії стали до роботи, дублери вже зіграли спаринг

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-21 (1999-2000 годы рождения)

• Виталий Миколенко (29.05.1999; Динамо) (27%, 86 голосов)
  • Денис Попов (17.02.1999; Динамо) (15%, 47 голосов)