Смирний цілий матч допомагав Колосу не програти Олександрії

У заключному матчі 12-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Колос та Олександрія. Гра проходила у Ковалівці, на стадіоні Колос. Відзначаємо появу у складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1

Руслан Костишин  з перших хвилин випустив 22-річного півзахисника Євгенія Смирного. У запасі залишилися: 21-річний голкіпер Владислав Кучерук, 21-річний захисник Матія Ром, 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко, 19-річний півзахисник Мамаду Данфа,  19-річний півзахисник Станіслав Мораренко та 18-річний нападник Станіслав Коваль.

Володимир Шаран  довірив місце у складі 21-річному захиснику Владиславу Бабогло.  У запасі залишилися: 22-річний воротар Олег Білик, 20-річний захисник Олександр Мельник, 21-річний нападник Денис Устименко.

Перший момент у матчі було створено на 14-й хвилині. Банада з вигідної позиції пробив вище воріт. Через хвилину гості заробили пенальті. Гречишкін одинадцятиметровий не реалізував. Гравці Шарана були покарані за марнотратство через 10 хвилин. Шастал збив Ільїна і арбітр призначив другий пенальті у матчі. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Селезньов, — 1:0.  На 31-й хвилині Селезньов міг забити у власні ворота, проте Волинець дотягнувся до м’яча. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Колоса.

На 53-й хвилині гості зрівняли рахунок. Ковалець навісив, а Шастал відправив м’яча у сітку — 1:1. На 68-й хвилині попередження отримав Бабогло. На 79-й хвилині у гру увійшли Данфа та Устименко. На 82-й хвилині свою майстерність проявив Паньків. Воротар Олександрії відбив удар Антюха.

У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю. У Колоса 17 очок і 6-те місце, в Олександрії 16 очок і 8-ма позиція.

Колос — Олександрія — 1:1

Голи: Селезньов (26, пенальті) — Шастал (53).

Нереалізований пенальті: Гречишкін (16).

Колос: Волинець — Зозуля, Петров, Новак, Чорноморець, Мілько, Оріховський, Ільїн (Данфа, 79), Антюх, Смирний, Селезньов (Костишин, 72).

Олександрія: Паньків — Бабогло, Стецьков, Ковалець (Задерака, 90+2), Третьяков (Мишенко, 46; Устименко, 79), Пашаєв, Сітало, Шастал (Безбородько, 57), Гречишкін, Дубра, Банада (Довгий, 46).

Чемпіонат U-21 Олександрія не пустила Колос на третє місце, набивши йому півдесятка голів (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (27%, 92 голосов)
  • Денис Попов (Динамо) (25%, 83 голосов)