Олександрія не пустила Колос U-21 на третє місце, набивши йому півдесятка голів (відео)

У центральному матчі 12-го туру молодіжного чемпіонату зустрічалися третя Олександрія й Колос, що всерйоз претендував на місце в трійці. Ковалівці не змогли підкріпити амбіції голами, натомість пропустили аж п’ять разів

Дублери Колоса видали у чемпіонаті прекрасну безпрограшну серію із шести матчів і напередодні передостаннього в цьому році туру підкралися до третьої сходинки у таблиці на відстань трьох очок. Олександрію, яка й посідала заповітну «бронзову» позицію, ковалівці приймали у Калинівці, щоправда, без допомоги гравців першої команди (які так ударно долучалися до попередніх перемог дублерів).

Цього разу молода оборона господарів аж занадто багато помилялася, хоча до перерви пропустила лише двічі. Вирішальним став момент на початку другого тайму: Єгора Цикало обікрав нападник олександрійців, який вийшов сам на сам із голкіпером. Цикало відверто зфолив і отримав за це червону картку. Пенальті чітко реалізував Максим Івахно — 0:3.

Колос U-21 — Олександрія U-21 — 0:5

Голи: Валерій Самар (11), Андрій Глоба (30), Максим Івахно (50, пенальті), Павло Пастухов (81), Олександр Кобеляш (90+2).

Колос U-21: Кучеренко — Цикало, Чибунду, Пінчук, Малакі, Соловйов, Мораренко (Трубніков,74), Салабай, Коваль (Груша, 67), Духота (Сафончик, 81), Савенюк.

Тренер: Владислав Савчук.

Олександрія U-21: Борисенко — Коноваленко, Дудка (Гаркуша, 81), Янчак, Глоба (Маєр, 83), Підручний (Пастухов, 61), Каранга, Івахно (Мустафаєв, 71), Кобенда, Самар, Новіков.

Тренер: Олександр Ломко.

Чемпіонат U-21: у центральному матчі Колос наздоганятиме третю Олександрію