Невгамовний Ванат: атакер забив за Динамо U-21 вже десятий гол у чемпіонаті, прилетіло Маріуполю (відео)

У матчі 12-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Динамо та Маріуполь. Гра проходила у Києві, на НТБ Конча-Заспа. Матч завершився розгромною перемогою Динамо — 5:1, дубль у виконанні 18-річного нападника Владислава Ваната (на фото)

Звертаємо увагу на присутність у складі Динамо 18-річного голкіпера Руслана Нещерета, 20-річного півзахисника Георгія Цитаішвілі, а також 21-річного півзахисника Тудора Белуце.

Вже з перших хвилин кияни продемонстрували хто на полі господар (хоча номінально ним вважався Маріуполь). На 8-й хвилині після подачі з кутового Владислав Ванат відкрив рахунок у матчі. Через 10-ть хвилин бразилець Клейтон збільшив перевагу Динамо — 0:2. На 34-й хвилині Ярослав Надольський з близької відстані переправив м’яча у сітку — 0:3. Наприкінці першого тайму свій другий м’яч у матчі забив 18-річний нападник Владислав Ванат — 0:4. Блискучий перший тайм у виконанні підопічних Юрія Мороза.

Ванат: є десятий! Фото fcdynamo.kiev.ua.

На 65-й хвилині Богдан Білошевський зробив рахунок непристойним — 5:0. Динамівці грають на куражі, а в азовців взагалі нічого не виходить. Наприкінці зустрічі підопічні Сергія Грибанова таки забили м’яч престижу. Відзначився їхній кращий снайпер Антон Байдал — 1:5, у нього тепер 8 голів.

Маріуполь U-21 — Динамо U-21 — 1:5

Голи: Антон Байдал (84) — Владислав Ванат (8, 42), Клейтон (18), Ярослав Надольський (34), Богдан Білошевський (65).

Маріуполь U-21: Поспєлов — Співак (Поталов, 90), Мамросенко, Романюк, Прокопчук, Кошкош (Дмитрієв, 66), Вискребенцев, Кулієв (Плакса, 46), Кожевніков (Панченко, 85), Байдал, Трофимюк (Літюк, 46).

Тренер: Грибанов Сергій.

Динамо U-21: Нещерет — Боль, Надольський (Сухоручко, 68), Клейтон (Н. Волошин, 46), Ванат, Цитаїшвілі (Шулянський, 61), Вівчаренко, Бражко, Скорко, Шабанов (Бодня, 46), Белуце (Білошевський, 46).

Тренер: Юрій Мороз.

Чемпіонат U-21: у центральному матчі Колос наздоганятиме третю Олександрію