Український кіпер знову не врятував свій клуб від поразки в матчі Сегунди, пропустив два

У матчі 16-го туру іспанської Сегунди зустрічалися Логроньєс та Понферрадіна. Двобій завершився перемогою Понферрадіни — 2:1. 20-річний український голкіпер Логроньєса Ярослав Мейхер провів на полі всі 90 хвилин

Тренерський штаб Логроньєса довірив місце у складі: 20-річному голкіперу Ярослау Мейхеру, 21-річному захиснику Клементе та 21-річному захиснику Яго Лопесу. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Матеуш Богуш.

Гості активно розпочали гру і на 20-й хвилині м’яч побував у воротах Мейхера. Відзначився Оскар С’єльва. На початку другого тайму Інакі зрівняв рахунок. Проте, останнє слово все ж було за гостями. На 76-й хвилині Родрігес забив переможний м’яч — 2:1.

Мейхер (він же Ярі, №30) двічі не врятував.

Логроньєс — Понферрадіна — 1:2

Голи: Інакі (49) — С’єльва (20), Родрігес (76).

Логроньєс: Мейхер — Інакі, Клементе, Перес, Лопес — Сіддікі (Віторіа, 70), Енді, Еррасті (Богуш, 46), Гарсія Перес (Медіна, 46), Ландер (Мартінес, 82) — Руіс.

Шанс? Чемпионат Испании: из Эйбара в Альмерию — шаг назад для Лтайфа. Это опасно