20-річний нападник Холод голом допоміг Металісту 1925 мажорно завершити 2020 рік (відео)

У матчі 16-го туру Першої ліги зустрічалися Нива та Металіст 1925. Гра завершилася перемогою харківської команди — 2:1. Один із м’ячів у складі Металіста 1925 у свій актив записав 20-річний нападник Артем Холод, а за Ниву відзначився 20-річний півзахисник Максим Проців

Тренерський штаб Ниви довірив місце у складі: 20-річному півзахиснику Максиму Проціву, 21-річному захиснику Семену Вовченку, 21-річному півзахиснику Малащуку Андрію, 20-річному півзахиснику Волохатому Роману, 20-річному нападнику Андрію Різнику. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Мирон Бідний.

У складі Металіста 1925 на полі з’явилися: 21-річний захисник Максим Цвіренко, 20-річний півзахисник Дмитро Криськів, 20-річні нападники Дмитренко Владислав та Холод Артем. У другому таймі у гру увійшов 18-річний півзахисник Савіцький Андрій.

Команда Валерія Кривенцова вийшла вперед на 19-й хвилині: пройшла атака лівим флангом у харків’ян, бразилець Дерек прострілив уздовж лінії воротарської, а забив м’яча вже у порожні ворота Ниви Артем Холод. 1:0 для гостей. Та не минуло й п’яти хвилин, як тернополяни відповіли абсолютно дзеркальної атакою, яка теж завершилася взяттям воріт! Андрій Різник прострілив, а м’яч в сітку Металіста 1925 у дотик відправив Максим Проців. 1:1.

Зрештою, на 61-й хвилині Металіст 1925 знову вийшов вперед. І, традиційно, гол прийшов після атаки з лівого флангу: відмінно відпрацював на краю поля Артем Холод, який прорвався вперед і зробив простріл у напрямку воротарської, а там не підвів свого партнера Дерек, який зіграв на випередження і в дотик пробив повз Механіва в сітку.

Нива — Металіст 1925 — 1:2

Голи: Проців (21) — Холод (19), Дерек (61).

Нива: Механів — Хруставка (А. Скакун, 74), Демчук, Вовченко, Дворовенко, Мороз (Д. Скакун, 85), Малащук (Кисленко, 67), Волохатий, Гатала, Проців, Різник (Бідний, 90+3).

Металіст 1925: Сидоренко — Жичиков, Братков, Цвіренко, Шершень, Кольцов, Холод (Савіцький, 90), Криськів, Коробка (Савін, 46), Дмитренко, Дерек.

У підсумку, Металіст 1925 завершує сезон на 5-му місці, а Нива на 11-му. Нагадаємо, що лідером Першої ліги є Агробізнес, який на один заліковий пункт випереджає Верес і на три очки Чорноморець.

З почином! 18-річний воротар дебютував за Металіст 1925 у Першій лізі й не пропустив (відео)