Захисник збірної України допомагав ЛАСКу перемогти і не пропустити

22-річний захисник австрійського ЛАСКа Євген Чеберко допоміг своїй команді здобути переконливу перемогу у чемпіонаті Австрії. Український захисник вийшов на поле наприкінці матчу і відіграв близько 20-ти хвилин

ЛАСК Євгена Чеберко в матчі 9-го туру чемпіонату Австрії на домашній арені здобув розгромну перемогу над Альтахом.

Український захисник Євген Чеберко почав зустріч на лаві запасних і з’явився на полі на 76-й хвилині за рахунку 2:0 на користь господарів. Результативними діями Чеберко не відзначився, але допоміг чорно-білим довести матч до перемоги 3:0.

Для 22-річного захисника збірної України це лише третя поява на полі за ЛАСК у чемпіонаті.

ЛАСК — Альтах — 3:0

Голи: Еггештайн (65, 71), Карамоко (90, пенальті).

ЛАСК: Шлагер — Андраде, Траунер, Візінгер — Реннер (Чеберко, 76), Міхорль (Мадсен, 66), Голланд, Ранфтл — Грубер, Гойтінгер (Карамоко, 66) — Еггештайн.

ЛАСК із 17 очками розташувався на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи на три пункти від Зальцбурга.

Зірочка У Бундеслізі дебютував найбільший талант світового футболу і увійшов до історії Боруссії