У Бундеслізі дебютував найбільший талант світового футболу і увійшов до історії Боруссії

У матчі 8-го туру Бундесліги зустрічалися дортмундська Боруссія та Герта. Двобій завершився перемогою Боруссії — 5:2. На 85-й хвилині у гру увійшов 16-річний нападник Юссуфа Мукоко, який став наймолодшим дебютантом у Бундеслізі

Дортмундська Боруссія в рамках восьмого туру Бундесліги розгромила берлінську Герту (5:2). Прекрасний матч видав 20-річний норвезький форвард Ерлінг Голанд, який забив чотири з п’яти м’ячів своєї команди.

Іншим знаковим моментом став дебют юного нападника Юссуфи Мукоко. Він вийшов на заміну на 85-й хвилині, змінивши героя гри Голанда.

Мукоко йде на рекорд. Фото Reuters.

20-го листопада юний німець відсвяткував своє 16-річчя. Таким чином, він став наймолодшим футболістом в історії Бундесліги. До цього рекорд належав іншому екс-гравцю Боруссії Нурі Шахіну, який дебютував в 16 років і 7 місяців.

Звертаємо увагу, що Мукоко у віці 12-ти років вже грав за збірну Німеччини U-16.

Додамо, що футболісти, які не досягли 16 років, не можуть грати за професіональні  команди.

За команду Боруссії U-19 Мукоко забив 48 голів у 31 матчі. Якщо порахувати кількість голів Мукоко на молодіжному рівні, то молодий нападник забив 141 м’яч і віддав 27 асистів у 88 матчах.

Юссуфа є вихованцем академії Санкт-Паулі і перебрався у табір джмелів в 2016 році.

Молодь б’є Нич і Кухаревич у п’ятірці кращих у грі головою, Беніто найкраще б’ється в атаці