Добивання Квасниці ще глибше занурило Маріуполь U-19 у турнірці (відео)

Перед 10-м туром Маріуполь, який пропускав попередній тур, ще тримався на сьомій сходинці турнірної таблиці. Та, програвши сьогодні Руху, випав на 9-те місце, суперник же здійнявся на восьме

У заключному матчі 10-го туру Рух приймав Маріуполь. У львів’ян настрій був піднесений: у двох останніх матчах вони перемогли колег-дебютантів Минай (3:0) й Інгулець (4:1). Маріуполь же 9-й тур пропускав, а ось обидва відкладені раніше матчі програв — Динамо (1:4) і Шахтарю (0:5).

На 35-й хвилині воротар азовців Олександр Килинич відбив удар свого тезки Вівдича, а ось із добиванням Квасниці (на фото у чорній формі) не впорався.

Цей гол і став переможним, хоча у другому таймі той самий Вівдич міг подвоїти перевагу, та не впорався із голкіпером під час виходу сам-на-сам.

Рух U-19 — Маріуполь U-19 — 1:0

Гол: Ілля Квасниця (35).

Рух U-19: Герета — Лень, Слюбик, Холод, Слюсар, Сапуга, Квасниця (Форманюк, 85), Федурко (Непейпієв, 64), Волков (Варфоломєєв, 61), Русяк, Вівдич (Столярчук, 90).

Тренер: Віталій Пономарьов.

Маріуполь U-19: Килинич — Маслов, Саєнко, Поталов, Ухань (Михайленко, 82), Панченко, Плакса, Алізаде (Головін, 84), Козицький (Цимбаленко, 84), Дмитрієв. Балакай (Сименко, 72).

Тренер: Сергій Грибанов.

Чемпіонат U-19: у двох стартових матчах туру битимуться команди з першої четвірки