Чемпіонат U-19 (перша ліга): Авангарду не вистачило енергії, Нива подужала Прикарпаття і стала лідером

У 10-му турі чемпіонату України U-19 серед команд першої ліги відбулася незначна частина матчів: більшість поєдинків будуть зіграні вже навесні 2021 року. Відзначаємо перемогу Ниви над Прикарпаттям, а також розгромну вікторію Арсенала у грі з Єдністю — 5:0. Для канонірів це перший успіх після шести поразок поспіль

Група 1

Команди першої групи завершили свої виступи у 2020 році. Матчі 10-го туру вони гратимуть вже навесні 2021 року. Відзначаємо вдалі виступи вінницької Ниви. У шести зустрічах підопічні Олександра Дудніка здобули чотири перемоги, по одному разу зіграли внічию і програли.

Фото niva-v.com.ua.

12-го листопада у перенесеному матчі 7-го туру Нива мінімально переграла Прикарпаття — 1:0. В першому таймі гості володіли невеликою перевагою, але на табло залишалися палати нулі. Після перерви боротьба йшла на зустрічних курсах, проте гольових ситуацій Прикарпаття  все ж створювало більше. На 82-й хвилині після потужного удару гостей м’яч влучив у поперечину і відскочив приблизно на лінію воріт. Франківці вважали, що треба зараховувати гол. Вінницькі футболісти завзято стверджували зворотно. Арбітр вирішив гол не зараховувати.

Основна частина матчу завершилася без голів. Та на 4-й доданій хвилині Нива отримала право на небезпечний штрафний із лівого флангу. Володимиру Вітюку вдався блискучий удар у дев’ятку, і воротар гостей був безсилий. Часу, аби врятувати гру, у прикарпатців вже не було.

Автор вирішального голу прокоментував результат протистояння: “Я виходжу на поле, щоб забивати голи. Тому м’яч прикарпатцям не став для мене несподіванкою. Якщо виконуєш влучний потужний постріл, може й залетіти у ворота — як пощастить. Систематично відпрацьовую і в команді, і індивідуально такі удари. Тому сумнівів перед виконанням штрафного не було. Прикарпаття було краще фізично підготовлене. Ми довго терпіли, але Фортуна була на нашому боці».

Звертаємо увагу, що однакову кількість залікових пунктів з Нивою набрала й Буковина, проте чернівецька команда має гру у запасі. Свій матч вона гратиме вже навесні 2021.

Тур 7

12.11.2020

Нива (Вінниця) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 1:0 (відео)

Група 2

Після шести поспіль поразок нарешті святкував перемогу київський Арсенал. Кияни розгромили Єдність — 5:0.

В дебюті другого тайму ігрова перевага Арсеналу конвертувалася  в гол. Руденко і Гупаленко здорово обігралися на фланзі, Роман виконав подачу, а Білоус дуже тонко зіграв на завершення — в дотик перекинув воротаря з гострого кута.

Фото фейсбук Арсенала.

Після цього гола Арсенал отримав впевненість в своїх силах, діяв вже більш розкуто і сміливо. Минуло ще пару хвилин і Волошин класним пасом за спини захисникам вивів Руденка один на один з воротарем. Роман реалізував вихід і подвоїв перевагу канонірів.

А потім Білоус оформив дубль. Простріл Петровського з флангу — Святослав не залишає шансів голкіперу. Далі Бутяга заробив пенальті і сам же його реалізував. А крапку в матчі поставив Гупаленко, який замкнув точним ударом подачу Левченко з кутового.

Півзахисник Арсенала Вадим Гупаленко розповів про матч із Єдністю:

— Команда перервала серію з шести поразок. Чому не вдавалося так довго перемагати?

— У всіх команд бувають як і злети, так і падіння. Звичайно неприємно програвати шість матчів поспіль. У багатьох матчах просто не щастило, чи не реалізовували свої стопроцентні моменти. Зараз здобули перемогу, я вітаю команду. Сподіваюся в наступних матчах у нас будуть тільки перемоги і не менше.

— Єдність вдалося дотиснути тільки в другому таймі. Що не виходило?

— У першому таймі було достатньо моментів, щоб уже вирішити результат матчу. Реалізація трохи кульгала, десь поспішали через це такий результат в першій половині матчу. У другому таймі у нас все виходило: стінки, забігання, стандарти. Тому і реалізували всі свої небезпечні моменти.

— Без дискваліфікованих тренерів було складно?

— Звичайно, коли тренерів немає на лавці, це дуже важко. Але я вважаю, що ту установку, яку дав нам тренер на цю гру, ми її виконали. З нетерпінням чекаємо повернення тренерів на лаву запасних, без них це не та атмосфера.

Вадим Гупаленко. Фото arsenalkyivacademy.

У найбільш результативному матчі групи ДЮСШ-15 познущалася над ДЮСШ-26. Зустріч двох київських команд завершилася перемогою ДЮСШ-15 — 7:2.

Звертаємо увагу на впевнені перемоги Зорі-Миронівщини та КДЮСШ Чемпіон. Перша переграла Білу Церкву — 3:0, а чемпіони — Локомотив — 4:0.

У ще одному матчі групи Зміна-Оболонь мінімально виграла у Скайларка — 1:0.

Тур 10

11.11.2020

Зоря-Миронівщини (Миронівка) — Біла Церква — 3:0

ФА Арсенал (Київ) — Єдність (Київ) — 5:0 (відео)

Група 4

У цій групі було зіграно перенесений матч 8-го туру між Барсою та ХДВУФК. Цікаве та напружене протистояння завершилося перемогою сумської команди — 3:2. Героєм матчу став Богдан Бакляк.

Гості із Харкова відзначилися у першому таймі двома голами на 12-й та 26-й хвилинах. Бакляк на 31-й хвилині відіграв один м’яч. У другій половині матчу Богдан зрівняв рахунок, оформивши дубль. Остаточну крапку на 81-й хвилині поставив Тесленко Богдан.

Ще в одному поєдинку харківський Авангард, що лідирує у таблиці, не подужав Енергію.

Тур 7

11.11.2020

Енергія (Дніпро) — Авангард (Харків) — 3:3 (відео)

10 ОККО (Харків) 6 0 2 4 7:16 2 0.0000

Чемпіонат U-19 (перша ліга): перша звитяга Єдності та переконливі перемоги двох Авангардів і столичних ДЮСШ

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)