Чемпіонат U-19 (перша ліга): перша звитяга Єдності та переконливі перемоги двох Авангардів і столичних ДЮСШ

Для команд U-19 першої ліги чемпіонату України настали нелегкі часи. У ряді регіонів через спалах епідемії короновірусу були введені жорсткі обмеження. Зрозуміло, що грати в таких умовах у футбол вкрай складно, тому організаторам довелося переносити ряд матчів. Втім, деякі поєдинки усе ж відбулися, і про них нижче

Група 1

Тут пройшли два перенесених матчі 1 туру, де лідери здобули перемоги. Юнаки вінницької Ниви вдома здолали опір хмельницького Поділля — 2:0. Обидва м’ячі були забиті після перерви, відзначилися Денис Соболь та Микола Хименюк.

Вінницька Нива святкує гол.

А в іншому поєдинку Буковина у гостях здобула вольову перемогу над Гірником з Новояворівська — 2:1. Тут гірники зусиллями Юрія Грабовського відкрили рахунок, однак тут же Віктор Ягнич встановив рівновагу, а після перерви перемогу чернівчанам приніс влучний удар Владислава Андрійця — 2:1.

1 тур

4.11.2020

Нива (Вінниця) — Поділля (Хмельницький) — 2:0 (відео)

Гірник (Новояворівськ) — Буковина (Чернівці) — 1:2 (1 тайм, 2 тайм)

11.11.2020

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Поділля (Хмельницький).

14.11.2020

Нива (Вінниця) — Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Група 2

Тут сталася неоднозначна подія. Перше очко в чемпіонаті заробила столична Єдність, яка у своєму дев’ятому матчі спромоглася не програти Білій Церкві — 0:0.

Натомість у трійці лідерів без змін, адже усі вони перемогли, причому в жодному з матчів інтригою і не пахло.

Гра між лідером КДЮСШ Чемпіон та Арсеналом розпочалася досить цікаво: обидві команди йшли вперед, намагалися знаходити свої моменти і прагнули забивати. Кожен відповідав атакою на атаку, але забивати не вдавалося. Поки на допомогу не прийшов стандарт: господарі подали кутовий, Євпак вислизнув від опікуна і головою відкрив рахунок. А через чотири хвилини Чемпіон подвоїв свою перевагу. Краснопір отримав проникаючу передачу в штрафний і впевнено переграв Романiшина.

Арсенал відповів своїм голом. Флангова атака завершилася передачею на лінію воротарського, де Пазинич підхопив м’яч і розстріляв воротаря. В середині першого тайму Данилюк в зіткненні в центрі поля отримав травму. Захисник пішов з поля лише за допомогою партнерів. А в компенсований до першого тайму час Чемпіон забив і третій м’яч. Руденко сфолив на супернику у власному штрафному, а Калінін з крапки переграв Романішина — 3:1.

У другому таймі Чемпіон діяв впевнено, по рахунку. На 60-й хвилині Ткаченко довів справу до розгрому. Швидкий розіграш штрафного застав зненацька канонірів. Кісілюк незабаром забив п’ятий м’яч: ще одна розрізна передача і точний удар суперника. А на 84-й хвилині Бєляков дещо прикрасив цей сумний для Арсеналу день: після подачі від кутового прапора він випередив всіх. Але на більше Арсенал не награв, до того ж, з 66-ї хвилини каноніри грали у меншості — червону картку отримав Пазиніч.

9 тур

4.11.2020

Єдність (Київ) — Біла Церква (Біла Церква) — 0:0 (відео)

ДЮСШ-15 Київ — Зміна-Оболонь (Київ) — 5:0 (відео)

Любомир (Ставище) — Зоря-Миронівщини (Миронівка) — 3:1 (відео)

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Арсенал (Київ) — 5:2 (відео)

Скайларк (Київ) — Локомотив (Київ) — 3:0 (відео)

11.11.2020

Зоря-Миронівщини (Миронівка) — Біла Церква (Біла Церква), Арсенал (Київ) — Єдність (Київ), Локомотив (Київ) — КДЮСШ Чемпіон (Київ), Зміна-Оболонь (Київ) — Скайларк (Київ), ДЮСШ-26 Київ — ДЮСШ-15 Київ, Любомир (Ставище) — Полісся (Житомир).

Група 4

Через погіршення епідеміологічної ситуації та низки перенесених матчів, календар у групі 4 нагадує швидше номінальне явище, відзначає пресслужба харківського Авангарду. Як приклад, у прийдешньому дев’ятому турі відбулися лише дві гри з восьми. Анонсоване дербі та поєдинок в Дніпрі між Енергією та краматорським Авангардом. Решту зустрічей перенесено на більш пізній термін.

Казати про бодай якийсь належний інтервал між матчами за таких обставин, не доводиться.

Юніори харківського Авангарду у впертій боротьбі перемогли земляків із ХДВУФК № 1 — 2:0. М’ячі були забиті під завісу зустрічі, коли відзначилися Денис Почернін та Артем Кучков.

Харківський Авангард атакує воротаря ХДВУФК. Фото фейсбук Авангарда.

Однак харківському Авангарду не вдалося піти у відрив, позаяк головний конкурент — Авангард із Краматорська у матчі з дніпровською Енергією теж переміг і команди продовжують йти нога в ногу. Тут дублем відзначився Артем Буц, ще один м’яч на рахунку Євгена Бабія.

До речі, на рахунку Артема Буца тепер стало 5 точних ударів, і він входить до когорти найкращих бомбардирів групи.

9 тур

3.11.2020

ХДВУФК №1 (Харків) — Авангард (Харків) — 0:2 (відео)

4.11.2020

Енергія (Дніпро) — Авангард (Краматорськ) — 1:3 (відео)

11.11.2020

Барса (Суми) — Коледж ім. С.Бубки, Енергія (Дніпро) — Авангард (Харків).

Чемпіонат U-19 (перша ліга): Ткаченко та Євпак вистрілили хет-триками — Чемпіон виходить на перше місце

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-21/19, Германия) (26%, 161 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (18%, 115 голосов)