Чемпіонат U-19 (перша ліга): Ткаченко та Євпак вистрілили хет-триками — Чемпіон виходить на перше місце

У черговому турі чемпіонату України U-19 серед команд першої ліги у Групі 1 відзначаємо хокейний рахунок та гостьову перемогу Буковини над вінницькою Нивою — 6:4. Цей успіх дозволив буковинцям вийти у групі на перше місце

У Групі 2 столичний КДЮСШ Чемпіон з двома хет-триками розтрощив Білу Церкву — 9:1. Ця перемога також дозволила Чемпіону переміститися на вершину таблиці.

Також впала в очі доволі несподівана мінімальна поразка криворізького Гірника від земляків із ДЮСШ-1-Кривбас-84. Щоправда гірники на зимову перерву у Групі 3 йдуть першими.

Група 1

У перенесеному матчі 2-го туру чернівецька Буковина у гостях розправилася з вінницькою Нивою — 6:4. Вінничани рахунок відкрили у дебюті, коли відзначився Денис Соболь. Згодом команди обмінялися м’ячами й Нива пішла на перерву ведучи перед — 2:1.

За рахунку 3:2 на користь господарів, Буковина забили поспіль три м’ячі, чим і передумовила свою остаточну перемогу. Фінальний свисток зафіксував вікторію чернівчан — 6:4. Цей успіх дозволив Буковині очолити турнірну таблицю.

Буковина на виїзді косить Ниву. Фото фейсбук Буковини.

Ще в одному матчі групи, але вже 7-го туру, Поділля на виїзді перемогло аутсайдера — Гірник з Новояворівська. Тут єдиний м’яч був забитий на 17-й хвилині Олександром Симчишиним.

7 тур

28.10.2020

Гірник (Новояворівськ) — Поділля (Хмельницький) — 0:1 (1 тайм: 1 частина, 2 частина)

2 тур

29.10.2020

Нива (Вінниця) — Буковина (Чернівці) — 4:6 (відео)

4.11.2020

Поділля (Хмельницький) — Нива (Вінниця), Буковина (Чернівці) — Гірник (Новояворівськ).

Група 2

Лідер — столична ДЮСШ-15 несподівано втратила очки у дербі з Локомотивом і це коштувало їй першого місця. Натомість конкуренти не дрімали — КДЮСШ Чемпіон в гостях розтрощила Білу Церкву — 9:1. Хет-трики на рахунку Максима Євпака та Романа Ткаченка. Ця перемога за додатковими показниками дозволила КДЮСШ Чемпіон очолити турнірну таблицю.

Не відстає від лідерів і Любомир, який у гостях здолав опір столичної ДЮСШ-26 — 2:1.

8 тур

28.10.2020

Біла Церква — КДЮСШ Чемпіон (Київ) — 1:9 (1 тайм, 2 тайм)

Зоря-Миронівщини (Миронівка) — Єдність (Київ) — 3:0

ДЮСШ-26 Київ — Любомир (Ставище) — 1:2

Арсенал (Київ) — Скайларк (Київ) — 0:1

Зміна-Оболонь (Київ) — Полісся (Житомир) — 4:1 (1 тайм, 2 тайм)

4.11.2020

Любомир (Ставище) — Зоря-Миронівщини (Миронівка), Полісся (Житомир) — ДЮСШ-26 Київ, ДЮСШ-15 Київ — Зміна-Оболонь (Київ), Скайларк (Київ) — Локомотив (Київ), КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Арсенал (Київ), Єдність (Київ) — Біла Церква.

Група 3

У перенесеному матчі 6-го туру сталася несподіванка — у криворізькому дербі переможець осінньої частини чемпіонату криворізький Гірник мінімально  поступився землякам із ДЮСШ-1-Кривбас-84 — 0:1. Ця перемога не надто вплинула на становище гірників — вони, як і раніше перші, а от кривбасівці піднялися на другу сходинку.

6 тур

28.10.2020

ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — Гірник (Кривий Ріг) — 1:0 (відео)

31.03.2021

Дніпро (Черкаси) — Атлетик (Одеса), Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ (Херсон), Гірник (Кривий Ріг) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя), ДЮСШ-1-Кривбас-84 — Олімпік Кропивницький.

Група 4

У Краматорську один із лідерів — місцевий Авангард розібрався з харківським Майстром м’яча — 2:0. Тут дублем відзначився Данило Сафонов, який у нинішньому сезоні забив вже 4 м’ячі.

У дніпровському дербі Лідер та Енергія розійшлися миром — 1:1.

8 тур

28.10.2020

Авангард (Краматорськ) — Майстер м’яча (Харків) — 2:0 (відео)

4.11.2020

ХДВУФК №1 (Харків) — Авангард (Харків), Коледж ім. С.Бубки — Лідер (Дніпро), Енергія (Дніпро) — Авангард (Краматорськ), ОККО (Харків) — Майстер м’яча (Харків), Кобра (Харків) — Барса (Суми).

Чемпіонат U-19 (перша ліга): Калінін трощить Єдність, Ніколашин дарує сухий лист Олімпіку