Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): після перемоги над Шахтарем Динамо виходить на друге місце, групу 3 очолив Металург

Відбулися матчі 9-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження). У центральному матчі Динамо переграло Шахтар — 2:1. Звертаємо увагу, що першої поразки у сезоні зазнали гравці ДВУФК Дніпро, які мінімально поступилися Чорноморцю — 0:1

Група 1

У єдиному матчі групи ДЮСШ-26 розгромила ВОДЮСШ — 5:0. Для киян це третя у сезоні перемога, а вінницький колектив з трьома очками залишається останнім.

Два інші матчі групи пройдуть 14-го листопада.

Тур 9

31.10.2020

ДЮСШ-26 Київ — ВОДЮСШ (Вінниця) — 5:0

14.11.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — Атлет (Київ), Прем`єр-Нива (Вінниця) — ОК ім.І.Піддубного (Київ).

07.11.2020

ВОДЮСШ (Вінниця) — Прем`єр-Нива (Вінниця)

18.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 Київ.

Група 2

У центральному матчі всього туру Динамо переграло Шахтар — 2:1. Гра пройшла за важких погодних умов: великої кількості опадів, що відчутно проявляється не тільки на натуральних газонах, а і на штучному покритті, на якому відбулася зустріч. Рахунок у грі було відкрито вже на дев’ятій хвилині зустрічі. При цьому після навісу з кутового з лівого флангу біло-сині просто не опускали м’яч на мокрий та слизький газон. Євген Вовковицький виграв боротьбу в повітрі на дальній стійці та головою переправив м’яч у центр, звідки Артем Уваров теж ударом головою відправив у кут воріт.

На 19-й хвилині динамівці забили другий м’яч. Справжній шедевр вдався Владиславу Ганжолі, який, обігравшись з Артемом Уваровим, ударом у дотик з-за меж штрафної  як рукою поклав м’яча у верхній кут. На 84-й хвилині Євген Лещинський відродив інтригу у грі, скоротивши рахунок після помилки центральних захисників Динамо. Однак більшого гостям створити кияни не дозволили і здобули перемогу, завдяки якій обійшли Шахтар на два очки.

Лідер групи ДВУФК Дніпро сенсаційно поступився в Одесі — 0:1. Для дніпрян ця поразка стала першою у сезоні.

У ще одному матчі групи УФК-Металл переграв ДЮСШ-15 — 2:1. За харківський колектив забивали Шапкін та Борисенко. Кияни залишаються останньою командою у групі, здобувши всього один заліковий пункт.

Тур 9

31.10.2020

УФК-Метал (Харків) — ДЮСШ-15 Київ — 2:1

Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 2:1 (відео)

Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро) — 1:0 (1 тайм, 2 тайм)

07.11.2020

ДЮСШ-15 Київ — Чорноморець (Одеса), ДВУФК (Дніпро) — Динамо (Київ), Шахтар (Донецьк) — УФК-Металл (Харків).

Група 3

У центральному матчі групи зустрічалися перша та друга команди. У випадку перемоги ДЮСШ Металург могла зрівнятися за очками з ДЮСШ-11 Чорноморець і навіть вийти на перше місце. Запоріжці впоралися з цим завданням, без проблем перегравши одеситів — 3:1.

Металург чимчикує на вершину таблиці. Фото фейсбук Металура.

У ще одному матчі групи ДАФ Дніпро вдома обіграв Маріуполь — 1:0.

Миколаїв та Інтер зіграють 14-го листопада.

07.11.2020

Інтер (Дніпро) — ДАФ Дніпро, Маріуполь — Металург (Запоріжжя), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Миколаїв.

Група 4

Лідери західної групи здобули впевнені домашні перемоги у 9-му турі. ДЮСШ Карпати розгромила ВІК-Волинь — 4:0. Відкрили рахунок господарі вже на 5-й хвилині, коли волиняни порушили правила у власному штрафному проти Артура Федора. Одинадцятиметровий бездоганно реалізував Мілан Михальчук.

Через 10 хвилин подвоїв перевагу Роман Добрянський, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу.

Черговий м’яч у сітці волинян. Фото school-karpaty.com.ua.

А на 23-й хвилині довів рахунок до розгромного цетрфорвард Карпат Артур Федор, після грубої помилки захисників ВІК-Волині. Одразу після перерви погром аутсайдера продовжив той же Мілан Михальчук, встановивши, тим самим, остаточний рахунок зустрічі — 4:0.

МФА Мукачево здобула ще більш переконливу перемогу над Львовом. За МФА забивали Павло Белалов (двічі), Дмитро Поліщук, Анатолій Сньозик. Автор ще одного забитого м’яча залишається невідомим.

У ще одному матчі групи Волинь та УФК-Карпати розіграли результативну нічию.