В Еліт-лізі ДЮФЛУ Динамо U-16 розбило захист ДЮСШ-15, Волинь у Львові — Карпати

Матчі 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження) були багатими на події та подарували чимало забитих м’ячів. Відзначаємо розгромну перемогу Динамо над ДЮСШ-15. Звертаємо увагу на хет-трики динамівця Дмитра Кремчаніна та Романа Ковалюка з Волині

Група 1

Свою восьму перемогу у сезоні здобула Зміна-Оболонь. Кияни у домашньому матчі переграли ВОДЮСШ — 4:2. Звертаємо увагу на шалений відрив киян від найближчого переслідувача: оболонці переважають ВОДЮСШ аж на 15 залікових пунктів.

Прем’єр-Нива переграла ДЮСШ-26 — 3:1. Завдяки цій перемозі вінницька команда вийшла на друге місце.

У ще одному матчі групи ОК ім. І. Піддубного та ДЮСШ Атлет м’ячів не забивали.

Тур 8

24.10.2020

Прем`єр-Нива (Вінниця) — ДЮСШ-26 Київ — 3:1

Зміна-Оболонь (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця) — 5:2 (1 тайм, 2 тайм)

14.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

Група 2

Найбільш розгромну перемогу у групі здобули гравці Динамо, які не залишили шансів ДЮСШ-15 — 7:0.

Динамівці з перших хвилин почали створювати небезпеку біля воріт суперника, але свої моменти не реалізували. Потроху гості вирівняли ситуацію та кілька разів змушували динамівського воротаря Косача вступати у гру, причому, як на виході, так і на лінії воріт.

Утім, кияни досить швидко погасили сплеск активності суперника, забивши два м’ячі упродовж двох хвилин. Спочатку Кремчаніна штовхнули у спину у штрафній площі, і сам постраждалий чітко виконав пенальті, розвівши голкіпера і м’яч по різних кутах. А згодом той же Кремчанін відзначився вдруге: Дзень отримав м’яча у штрафному, міг пробивати сам, але вчинив грамотно, перехитривши воротаря та віддавши м’яч Кремчаніну, який перебував у вигіднішій позиції, а той вже впевнено переправив м’яча у сітку. На цьому  півзахисник Динамо не зупинився і незадовго до свистка на перерву оформив хет-трик, реалізувавши ще один одинадцятиметровий удар, призначений за фол проти Микитюка.

Щойно розпочався другий тайм, як динамівці забили ще один м’яч: Сизонюк підключився на подачу від кутової позначки і з близької відстані замкнув дальню стійку — 4:0. А ще за чотири хвилини відзначився Микитюк після чудового пасу зліва від Гусєва у центр штрафної. Незважаючи на велику перевагу і у рахунку, і по грі, господарі не збавили оберти, а продовжували атакувати, регулярно створюючи небезпечні ситуації біля чужих воріт. Але захист та воротар ДЮСШ-15, який вийшов на заміну у середині другого тайму, діяли надійно. Втім, і вони не змогли допомогти, коли партнери вивели один на один із голкіпером Зоренка, і той з центра штрафної влучно пробив поміж двох захисників. У час, що залишився до фінального свистка варто згадати удар Мітька, який прийняла на себе поперечина, а також гол Зоренка, який встановив остаточний рахунок, реалізувавши ще один вихід один на один та вразивши ворота приблизно з лінії воротарської після добре розіграної атаки за допомогою коротких передач — 7:0.

Відзначаємо мінімальну перемогу Шахтаря у грі проти ДВУФК. Єдиний м’яч у зустрічі забив Дубровний. Ця перемога дозволила гірникам наздогнати дніпрян у турнірній таблиці.

У ще одному матчі групи Чорноморець переграв УФК-Металл — 1:0.

Тур 8

24.10.2020

Чорноморець (Одеса) — УФК-Металл (Харків) — 1:0 (1 тайм, 2 тайм)

Динамо (Київ) — ДЮСШ-15 Київ — 7:0 (відео)

31.10.2020

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса), Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ), ДЮСШ-15 Київ — УФК-Металл (Харків).

Група 3

Сьому перемогу у сезоні здобули гравці ДАФ Дніпро, які не залишили шансів своїм одноліткам з Миколаєва — 5:0.

Сьому поразку у сезоні до свого пасиву занесла ДЮСШ Металург. Запоріжці вдома поступилися Інтеру — 1:2.

У ще одному матчі групи Маріуполь без проблем переграв ДЮСШ-11 Чорноморець — 4:0. Ця перемога дозволила маріупольцям обійти одеситів і вийти на друге місце.

Тур 8

24.10.2020

ДАФ Дніпро (Дніпро) — Миколаїв — 5:0 (відео)

Металург (Запоріжжя)  — Інтер (Дніпро) — 1:2

Маріуполь — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 4:0 (відео)

31.10.2020

Маріуполь — ДАФ Дніпро (Дніпро), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Металург (Запоріжжя)

14.11.2020

Інтер (Дніпро) — Миколаїв.

Група 4

ДЮСШ Карпати без шансів поступилася луцькій Волині — 1:4. У першому колі вихованці Андрія Василитчука впевнено переграли волинян на їхньому полі — 3:1. Цього разу все сталося навпаки. Вже на 8-й хвилині гості вели в рахунку 2:0.

Після перерви Волинь провела ще два м`ячі, на що зелено-білі відповіли лише голом престижу від Кирила Загорянсього. Відзначимо у лучан Романа Ковалюка, в активі якого хет-трик(ще один гол забив Дмитро Тимчук).

Волинь повелася зухвало: забила аж чотири. Фото school-karpaty.com.ua.

У двох інших матчах групи було зафіксовано нічиї. МФА Мукачево та УФК-Карпати м’ячів не забивали, а ВІК-Волинь та ФК Львів розписали результативну мирову — 1:1.

Тур 8

24.10.2020

КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк) — 1:4 (відео)

31.10.2020

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — КЗ ДЮСШ Карпати (Львів), Львів — МФА (Мукачево), УФК-Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк).

Вища ліга ДЮФЛУ (U-16) Дніпро-80 здобуває сьому перемогу у семи матчах, пропустивши лише тричі