Кращий бомбардир молодіжки Колосу вперше забиває в УПЛ

У матчі 7-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Колос та Минай. Гра проходила у Ковалівці, на стадіоні Колос. Відзначаємо появу у складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився нічиєю — 2:2

Руслан Костишин з перших хвилин випустив: 21-річного чемпіона світу U-20 голкіпера Владислава Кучерука та 22-річного півзахисника Євгенія Смирного.

У запасі залишилися: 21-річний голкіпер Євгеній Кучеренко, 19-річний півзахисник Мамаду Данфа, 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко та 19-річний півзахисник Станіслав Мораренко.

У старті Минаю вийшли 20-річний захисник Міслав Матіч та 21-річний захисник Меліченко Кирило.

У запасі залишалися: 21-річний захисник Дмитрій Павліш та 19-річний нападник Рустам Ахмедзаде. Додамо, що діями закарпатців у цьому матчі керував Микола Цимбал.

На 17-й хвилині гості відкрили рахунок. За гру рукою Костишина арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Нурієв — 0:1. Не встигли підопічні Кобіна відсвяткувати, як пропустили у відповідь. Після передачі Богданова Мілько головою відправив м’яча у сітку — 1:1.

На 28-й хвилині попередження отримав Матіч. Більше у першому таймі команди не забивали.

Після перерви у гру увійшов Мамаду Данфа, а на 59-й хвилині — Ісаєнко.На 62-й хвилині після подачі Саківа зі штрафного відзначився Шиндер — 1:2. Проте, вже за хвилину Колос зрівнює рахунок. Ісаєнко відпасував, а Данфа забив — 2:2. Заміни Костишина спрацювали.

Відзначимо дебютний м’яч в УПЛ 19-річного сенегальського легіонера Мамаду Данфи, який відзначився у своєму другому матчі. При цьому у молодіжній першості на рахунку Данфи вже 4 голи у шести матчах за Колос U-21.

На 81-й хвилині у гру увійшов Рустам Ахмедзаде.

Колос — Минай — 2:2

Голи: Мілько (19), Мамаду Данфа (63) — Нурієв (17, пенальті), Шиндер (62).

Колос: Кучерук — Кравченко, Гавриш, Максименко, Чорноморець, Ємець, Мілько, Богданов, Смирний, Костишин, Лисенко.

Минай: Каніболоцький — Сніжко, Саків, Маємбе, Пиняшко, Ткачук, Матіч, Меліченко, Книш, Нурієв, Шиндер.

Дублери Набивши у минулому турі 7 голів на двох Колос і Минай в очній зустрічі не забили жодного (відео)