Вища ліга ДЮФЛУ (U-15): Арсенал мінімально здолав Полісся і здобув сьому перемогу в семи матчах

Пройшли матчі 7-го  туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження). Відзначаємо дебютну у сезоні перемогу Діназу над Спартою-Київ — 4:0, а також перемогу МДЮСШ у шаленому матчі з Востоком — 4:3

Група 1

Сьому у сезоні перемогу здобули гравці ФА Арсеналу, які вдома переграли житомирське Полісся — 2:1. Рахунок у цьому матчі було відкрито після подачі від кутового прапорця. Зегрюк виконав подачу, Шершень здорово пробив головою, проте воротар відбив удар капітана канонірів. Але тут як тут був Гибало, який добив м’яча у сітку.

У другому таймі Данніков підхопив м’яча в центрі і виконав соло: йому вдалося обіграти чотирьох захисників, протягнути м’яч до воріт і завдати точного удару в дальній кут — 2:0. Однак Полісся не здалося, в кінцівці гості зуміли реалізувати свій момент після кутового, та на більше їм просто не вистачило часу.

Арсенал подужав Полісся. Фото фейсбук Арсеналу.

Ковалівський Колос переграв чернігівську Юність — 2:1. За Колос забивали Іван Демченко та Андрій Руденький. Відзначаємо дебютну у сезоні перемогу Діназу. Колектив із Вишгорода у матчі аутсайдерів групи розгромив Спарту-Київ — 4:0.

У ще одному матчі групи Локомотив переграв КДЮСШ Чемпіон — 2:1. Ця перемога дозволила команді вийти на друге місце.

11.11.2020

КОДЮСШ (Щасливе) — Колос (Ковалівка), Діназ (Вишгород) — Десна (Чернігів).

Група 2

Металіст 1925 у харківському дербі не залишив шансів Майстрам м’яча — 3:0. М’ячі забивали: Плічко, Матевосян (пенальті), Вербицький.

Металіст 1925 тричі влучив у сітку. Фото metalist1925.com.

Краматорський Авангард розгромив ДЮСШ-2 — 5:1. За краматорський колектив забивали: Максим Пуляєв, Дмитро Григорян, Данило Іванчук, Ігорь Алендарь, Данило Суков.

У найбільш цікаовму матчі групи МДЮСШ переграла Восток — 4:3. Ця перемога дозволила дніпрянам піднятися на третє місце.

Тур 7

18.10.2020

Авангард (Краматорськ) — ДЮСШ-2 (Дніпро) — 5:1

МДЮСШ (Дніпро) — Восток (Харків) — 4:3

Молодь (Полтава) — Кремінь (Кременчук) — 2:2

Металіст 1925 (Харків) — Майстер м`яча (Харків) — 3:0 (відео)

04.11.2020

ДЮСШ-2 (Дніпро) — Майстер м`яча (Харків), Кремінь (Кременчук) — Металіст 1925 (Харків), Ворскла (Полтава) — Молодь (Полтава), Восток (Харків) — Барса (Суми).

Група 3

Кропивницька Зірка здобула третю у сезоні перемогу, здолавши Гірник — 2:1. За доволі рівної гри у першому таймі саме господарям вдалося реалізувати одну зі своїх небагатьох гольових нагод. Відзначився Ернест Сарібекян. Проте, гості вже через кілька хвилин відновили рівновагу — 1:1.

По перерві Олексій Ярюхін вніс корективи в дії своїх підопічних, що дозволило захопити ініціативу й грати першим номером. Така активність  принесла свої плоди. Кропивничани заробили пенальті, який реалізував Данило Миколенко — 2:1. Саме цей влучний удар із позначки став переможним для господарів поля.

Олександрія-Аметист розгромила ДЮСШ-1-Кривбас -84 — 5:0, а СДЮСШОР Миколаїв не залишила шансів ДЮСШ Херсону — 4:1. Ця перемога дозволила миколаївцям закріпитися на першому місці.

25.10.2020

Дніпро-80 (Черкаси) — СДЮСШОР Миколаїв, Олександрія-Аметист (Олександрія) — ДЮСШ Херсон, Гірник (Кривий Ріг) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг), Одеса — СДЮШОР Черкаси.

Група 4

У п’яти матчах західної групи господарі не здбули жодного залікового пункту. Відзначаємо впевнені перемоги ДЮСШ Верес та ДЮСШ ФА Тернопіль: рівняни переграли Янтарний — 2:0, а тернопільський колектив не залишив шансів КОЛІФКС — 4:0.

СДЮСШОР Ужгород на виїзді переграла ФА Прикарпаття — 2:0 і вийшла на третє місце у групі.

У ще одному матчі сьомого туру СДЮСШОР Прикарпаття розгромила Буковину — 4:0. Результат протистояння прокоментував тренер чернівецького колективу Андрій Телегей: «Складно говорити про гру, яка складалася з двох таймів. В одному з таймів ми мали 3-4 моменти, які, на жаль, не використали. А суперник свої нагоди використав. Неприємно програвати такі домашні матчі. Зрештою, сезон продовжується».

21.11.2020

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Поділля (Хмельницький), СДЮСШОР (Ужгород) — Буковина (Чернівці), ДЮСШ ФА Тернопіль — ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ), Янтарний (Новояворівськ) — КОЛІФКС (Костопіль).

Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-15): Миколаїв не забив ще жодного м’яча, а пропустив за один матч 16!