Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): перша поразка Шахтаря, Карпати долають Волинь 4:3

Відбулися матчі 7-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження). Відзначаємо сьому поспіль перемогу ДЮСШ-11 Чорноморця та звитягу ДЮСШ Карпати над Волинню у надзвичайно результативному матчі — 4:3

Група 1

У сьомому турі Зміна-Оболонь добула свою другу у сезоні перемогу. Кияни не залишили шансів останній команді групи ВОДЮСШ — 5:0. Цей успіх дозволив киянам відірватися від свого найближчого переслідувача.

У ще одному матчі групи Прем’єр-Нива підтвердила свій статус лідера, обігравши ДЮСШ-26 — 2:1. Таким чином, вінницька команда вже на шість залікових пунктів відірвалася від ОК ім. І. Піддубного.

Тур 7

17.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця) — 5:0 (відео)

24.10.2020

ВОДЮСШ (Вінниця) — ОК ім.І.Піддубного (Київ), Атлет (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця), ДЮСШ-26 Київ — Зміна-Оболонь (Київ).

Група 2

Футболісти ДВУФК Дніпро у напруженому протистоянні переграли донецький Шахтар — 2:1. Єдиний м’яч у складі гірників забив Євген Лещінський.

Динамо без проблем переграло ДЮСШ-15 — 4:1. Щоправда, першими пропустили саме господарі. Сталося це на початку зустрічі, коли у штрафній площі динамівців не розібралися  воротар та захисники, м’яч потрапив до гравця ДЮСШ-15, який приблизно з лінії воротарської переправив його у сітку. Зрівняли рахунок динамівці завдяки тому, що змусили суперника помилитися і зрізати м’яча у власні ворота.

У другому таймі свою команду вивів уперед Пастух, який своєчасно опинився на добиванні, адже з першою спробою господарів впорався воротар ДЮСШ-15, а ось протидіяти удару Пастуха вже не зміг. А незабаром Волковицький приблизно з лінії штрафної  сильним та влучним ударом спрямував м’яча точно у дальній кут воріт, зміцнивши перевагу динамівців — 3:1.

Ну а остаточний рахунок встановив Білоусов, який отримав м’яч від Пастуха у районі правого кута воротарської та потужним ударом пробив під поперечину.

У ще одному матчі групи одеський Чорноморець переграв УФК-Метал — 2:1. Єдиний м’яч у складі харків’ян забив Рустамов, на що моряки відповіли влучними ударами Махоріна й Тарасенка.

Тур 7

17.10.2020

Динамо (Київ) — ДЮСШ-15 Київ — 4:1 (відео)

Чорноморець (Одеса) — УФК-Металл (Харків) — 2:1 (1 тайм, 2 тайм)

24.10.2020

ДЮСШ-15 Київ — ДВУФК (Дніпро), Шахтар (Донецьк) — Чорноморець (Одеса), УФК-Металл (Харків) — Динамо (Київ).

Група 3

За сім турів нікому так і не вдалося зупинити ДЮСШ-11 Чорноморець. Цього разу одесити знищили захист Маріуполя та ще й на виїзді — 7:1. Це вже їхня сьома поспіль перемога.

Гравці ДЮСШ Металург не бажають сильно відставати від одеситів і в свою чергу також забили сім м’ячів. Запоріжці переграли головного аутсайдера групи Інтер — 7:2. Таким чином, дніпровска команда все ніяк не може здобути залікових пунктів.

У ще одному матчі групи ДАФ Дніпро мінімально переграла Миколаїв — 1:0. Ця перемога дозволила дніпрянам вийти на третє місце.

Тур 7

17.10.2020

Металург (Запоріжжя) — Інтер (Дніпро) — 7:2

ДАФ Дніпро — Миколаїв — 1:0 (відео)

Маріуполь — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 1:7 (відео)

24.10.2020

Інтер (Дніпро) — Маріуполь, ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — ДАФ Дніпро, Миколаїв — Металург (Запоріжжя).

Група 4

МФА Мукачево впевнено переграла УФК-Карпати. Голи в складі закарпатців забивали Назар Воробей, Яримович Тарас (з пенальті), Поліщук Дмитро (з пенальті) та Клімковський Юрій.

ДЮСШ Карпати у надзвичайно результативному матчі переграла Волинь — 4:3. Рахунок було відкрито на 13-й хвилині: атаку господарів лівим флангом завершив влучним ударом у дальній нижній кут Юрій Важинський. З таким рахунком команди й пішли на перерву.

Ледь розпочався другий тайм, як рахунок став 2:0. Боцьків заробив пенальті, який реалізував Богдан Слюбик. Гості трохи повернули інтригу після того як арбітр призначив пенальті тепер вже у ворота Карпат. З 11-метрової позначки влучно пробив Олександр Шевчук. Цей гол тільки ще більше розізлив господарів, які після цього провели ще два м’ячі (відзначилися, відповідно, Михальчук та Вербінський).

Волинь (у червоному) не здавалася навіть за рахунку 1:4. Фото school-karpaty.com.ua.

І все ж треба віддати належне волинянам — вони билися до кінця. За це й були винагороджені ще двома голами, які вони провели в останні хвилини поєдинку. Отож, у підсумку чергова перемога карпатівців, які й надалі очолюють турнірну таблицю своєї вікової групи.

У ще одному матчі групи ВІК-Волинь мінімально переграла Львів — 1:0.