Рух не зміг зупинити Динамо з Поповим

У матчі 6-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Рух та Динамо. Відзначаємо появу у складі Динамо п’ятьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Динамо — 2:0

Іван Федик з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У запасі Руху залишилися 20-річний півзахисник Остап Притула та 19-річний нападник Микола Кухаревич.

Мірча Луческу довірив місце у складі: 18-річному захиснику Іллі Забарному, 21-річному захиснику Денису Попову, 21-річному захиснику Віталію Миколенку, 22-річному півзахиснику Миколі Шапаренку та 20-річному нападнику Владиславу Супрязі.

У запасі залишилися: 20-річний захисник Олександр Сирота та 22-річний півзахисник Богдан Лєднєв.

З перших хвилин динамівці заволоділи ініціативою, контролювали м’яч, але виникали проблеми з останнім пасом. Господарі організовано захищалися, не даючи вільних зон. Досягнути свого гості змогли на 30-й хвилині, коли після блискучої передачі Циганкова відзначився Де Пена — 0:1. У підсумку, цей м’яч став єдиним у першому таймі.

Після перерви у гру увійшов Микола Кухаревич. На 54-й хвилині мав забивати Буяльський, та Віталій не зміг переграти Бандуру після прострілу Миколенка. У другому таймі гравці Руху почали грати агресивніше, але гольових нагод господарі не створили. На 90-й хвилині після прострілу Кендзьори Родрігес ставить крапку у матчі — 0:2.

У киян після шести матчів 14 залікових пунктів, у Руху — два.

Рух — Динамо — 0:2

Голи: Де Пена (30), Родрігес (90).

Рух: Бандура — Копина, Дуць, Стаменковіч, Ґліга, Мартинюк, Брікнер (Федорчук, 46), Русин, Климчук (Мисик, 46), Бойчук, Кондраков (Кухаревич, 46).

Динамо: Бущан — Миколенко (Кендзьора, 69), Забарний, Попов, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський (Шепелєв, 85), Циганков, Де Пена (Родрігес, 80), Супряга (Вербич, 70).