Чемпіонат U-21: ковалівці влучніші за Зорю у гольовій перестрілці (відео)

Сьогодні двома матчами відкрилася програма 6-го туру чемпіонату U-21. В одному з поєдинків зустрічалися Зоря й Колос, у гольовій перестрілці останнє слово було за ковалівцями

Після 5-ти турів молодіжної першості Зоря й Колос посідали місця у другій половині турнірної таблиці, набравши по п’ять очок. Сьогодні зустрілися на запорізькому стадіоні Торпедо, й успішнішими були саме гості з Ковалівки.

На 11-й хвилині Мамаду Данфа після прострілу з правого флангу розстріляв ворота Дмитра Мацапури. Забивши, між іншим вже 4-й гол у п’яти поєдинках за молодіжку Зорі (в УПЛ 19-річний сенегалець ще не дебютував).

За п’ять хвилин активний Віталій Нерух після перехоплення й стрімкої перепасовки партнерів вискочив під кутом сам на сам із Артемом Денегою й пробив того — 1:1. Невдовзі невгамовні гості зусиллями Станіслава Коваля ще раз повели перед, та за кілька хвилин вже Сергій Демченко впритул розстріляв сітку чужих воріт.

У другому таймі луганські захисники аж занадто нерозсудливо перепасовувалися біля власних воріт, гості м’яча перехопили й капітан Станіслав Мораренко стрільнув у штангу, а на добиванні — вже й у ворота. Фінальні навали Зорі жодним голом не увінчалися, й ковалівські дублери повезли три очка додому.

Зоря U-21 — Колос U-21 — 2:3

Голи: Віталій Нерух (15), Сергій Демченко (27) — Мамаду Данфа (12), Станіслав Коваль (25), Станіслав Мораренко (70).

Зоря U-21: Мацапура — Агапов, Васько, Махонін, Златьєв (Нагнойний, 80), Мильченко, Зоренко (Басовський, 71), Сміян (Лєгостаєв, 58), Демченко, Скидан, Нерух (Тузенко, 80).

Тренер: Василь Баранов.

Колос U-21: Денега — Цикало, Марчук, Літвінов, Урсолов, Соловйов (Салабай, 78), Шамич (Олійник, 69), Мамаду Данфа (Духота, 56), Мораренко, Сенько, Коваль.

Тренер: Андрій Гірча.

Чемпіонат U-21: Динамо й Шахтар битимуться за лідерські позиції зі львівськими командами

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Динамо) (23%, 81 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (18%, 63 голосов)