Команда Шевченка ставить на коліна Іспанію

У матчі 4-го туру Ліги націй зустрічалися збірні України та Іспанії. Гра пройшла у Києві, на НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою збірної України — 1:0

Андрій Шевченко довірив місце у старті: 18-річному захиснику Іллі Забарному, 21-річному захиснику Віталію Миколенку та 22-річному півзахиснику Миколі Шапаренку.

У запасі залишилися: 21-річний воротар Дмитро Різник, 22-річний захисник Євген Чеберко та 21-річний захисник Юхим Конопля.

Луїс Енріке з перших хвилин випустив 17-річного нападник Ансу Фаті.

У резерві залишилися: 19-річний захисник Ерік Гарсія та 20-річний нападник Ферран Торрес.

На 12-й хвилині перший небезпечний момент у матчі створили іспанці, але удар Родріго у блискучому стрибку відбив Бущан. На 15-й хвилині Фаті не зміг переграти голкіпера нашої збірної.  Перші півгодини пройшли за ігрової переваги гостей, у збірної України не було жодного моменту. Підопічні Шевченка досить організовано захищалися, не надаючи супернику вільних зон. У підсумку, перша половина зустрічі завершилася нульовою нічиєю.

Українці активно розпочали другий тайм, провели кілька швидкісних атак, але без заключного акцентованого удару. На 58-й хвилині у гру увійшов Ферран Торрес. На початку другого тайму іспанці багато помилялися у простих ситуаціях. На 64-й хвилині небезпечно пробивав Родрі, але м’яч пролетів повз ворота. Після 65-ї хвилині іспанці почали додавати в активності, мало сил залишилося в українців. На 73-й хилині міг забивати Торрес, але знову ж таки надійно зіграв Бущан.

На 76-й хвилині після передачі Ярмоленка забиває Циганков — 1:0.Неймовірний розвиток подій!

У підсумку, гра закінчилася перемогою України — 1:0. Гра нашої збірної заслуговує на повагу. Блискучу перемогу здобувають синьо-жовті.

Україна — Іспанія — 1:0

Гол: Циганков (76).

Україна (4-3-3): Бущан — Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь — Сидорчук (Коваленко, 60), Макаренко, Шапаренко — Ярмоленко, Яремчук, Зубков (Циганков, 65).

Іспанія(4-3-3): Де Хеа — Регілон, Пау Торрес, Рамос, Навас — Каналес (Ольмо, 73), Родрі, Меріно (Себальос, 46) — Траоре, Фаті (Торрес, 58) — Родріго (Оярсабаль, 58).

Сборная Украины U-21: Северная Ирландия растоптала иллюзии, на Евро — не едем

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Динамо) (23%, 81 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (18%, 63 голосов)