Еліт-ліга ДЮФЛУ: Динамо U-17 із дублем Уварова громить Чорноморець, та лідером не стає

Минулими вихідними пройшли матчі шостого туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження). Відзначаємо шосту поспіль перемогу ДЮСШ-11 Чорноморець. Варто зазначити, що лише у першій групі відбулися всі матчі, в інших — було зіграно по два поєдинки

Група 1

Матчі шостого туру у цій групі були напрочуд конкурентними. Зміна-Оболонь та Прем’єр-Нива переможця не виявили. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Для киян вона, до речі, стала першою у сезоні.

Атлет на виїзді впевнено переграв ВОДЮСШ — 2:0. За киян забивали: Бабич та Гашук з пенальті. Таким чином, ВОДЮСШ залишається останньою у групі.

У ще одному матчі туру ДЮСШ-26 переграла ОК ім. І. Піддубного — 2:1. Ця перемога дозволила ДЮСШ-26 увійти до трійки лідерів.

Тур 6

10.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця) — 1:1 (відео)

17.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця), Прем`єр-Нива (Вінниця) — ДЮСШ-26 Київ, ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Атлет (Київ).

Група 2

Динамо не залишило шансів Чорноморцю, розгромивши одеситів — 6:0. Динамівці вийшли вперед на 30-й хвилині. Пастух закинув м’яча до штрафного на Давлатова, який обіграв воротаря, але поступився у запеклій боротьбі з захисниками Чорноморця — гольову крапку в моменті поставив Анікєєв.

Значно успішніше динамівці реалізували свої шанси після перерви: Уваров забив другий м’яч киян на 56-й хвилині, використавши вихід один на один і перекинувши голкіпера Чорноморця. А у наступній атаці Пастух збільшив перевагу Динамо, відзначившись точним ударом під дальню стійку з 11-метрової дистанції.

У фінальному відрізку матчу кияни біло-сині забили ще тричі. Мельниченко потужно та точно пробив з-за меж штрафного, а через три хвилини Уваров реалізував вихід сам на сам. Підсумковий рахунок встановив Чубатий, на 85-й хвилині відправивши у дальню дев’ятку воріт Чорноморця розкішний м‘яч після удару з кута штрафного.

У підсумку, ця перемога дозволила киянам впритул наблизитися до ДВУФК Дніпро. Дніпряни у шостому турі зіграли у результативному нічию з УФК-Металом — 1:1. Гравці ДВУФК відкрили рахунок у матчі всередині другого тайму, проте господарі відігралися на 75-й хвилині. Захисники ДВУФК у власній штрафній збили Олексія Григор’єва. Данило Смирнов з позначки не схибив — 1:1.

Гра Шахтаря та ДЮСШ-15 відбудеться пізніше.

Тур 6

10.10.2020

Динамо (Київ) — Чорноморець (Одеса) — 6:0 (відео)

17.10.2020

Динамо (Київ) — ДЮСШ-15 Київ, Чорноморець (Одеса) — УФК-Металл (Харків), ДВУФК (Дніпро) — Шахтар (Донецьк).

Група 3

За шість турів нікому не вдалося зупинити ДЮСШ-11 Чорноморець. Цього разу одесити здобули розгромну перемогу над дніпровським Інтером — 6:1, й вони із максимальним результатом лідирують у групі. Інтер — єдина команда, яка поки що не здобувала залікових пунктів.

У ще одному матчі групи ДЮСШ Металург та ДАФ Дніпро зіграли у результативну нічию — 1:1.

17.10.2020

Металург (Запоріжжя) — Інтер (Дніпро), ДАФ Дніпро — Миколаїв, Маріуполь — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса).

Група 4

МФА Мукачево вдома програла КЗ ДЮСШ Карпати. Карпатці зуміли поквитатися за поразку у матчі першого кола. Вирішальною у матчі стала друга 45-хвилинка. Єдиний гол у матчі, який приніс команді третю поспіль перемогу, забив нападник зелено-білих Святослав Боцьків.

У ще одному матчі західної групи луцька Волинь розгромила ВІК-Волинь — 4:1. Ця перемога дозволила луччанам відірватися від останнього місця у групі.