Львів U-19 з курйозним голом у меншості виграв перенесений матч (відео)

У перенесеному матчі 1-го туру чемпіонату України серед юніорів Львів на своєму полі мінімально здолав Минай — 1:0. Допоміг воротар закарпатців

У матчі сусідів по таблиці моментів було обмаль. Долю гри вирішив курйозний м’яч, який господарі забили на останній хвилині першого тайму. Воротар Минаю Денис Васютик, вибиваючи шкіряного на підступах до карного майданчика, влучив у 18-річного півзахисника Ростислава Боберського, від якого куля полетіла у ворота — 1:0.

Після перерви Минай мав одну слушну нагоду забити, але рахунок не змінився. На 74-й хвилині у Львова другу жовту картку заробив 17-річний півзахисник Сергій Давидов і команда матч завершувала у меншості.

Львів U-19 — Минай U-19 — 1:0

Гол: Ростислав Боберський (45).

Львів U-19: Харко (Хомюк, 77) — Малоїд, Боберський (Малецький, 62), Мавдрик, Ювхимець (Зайко, 70), Малець, Величко, Мудрий, Давидов, Комарець, Яців (Пилипишин, 89).

Тренер: Олег Колобич.

Минай U-19: Васютик — Скиба, Дяк, Махінка, Хомутовський, Скибінський, Карп’як (Бистрицький, 87), Софінський, Чорний (Федак, 60, Ганич, 90+2), Дурдас, Максимець (Гриновець, 87).

Тренер: Іван Кульчицький.

Голеадор Динамо U-19 з дублем Ваната розгромно виграє перенесений матч 13-го туру (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19 Германия) (31%, 99 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (26%, 84 голосов)