У Вищій лізі ДЮФЛУ без втрат ідуть Ворскла U-16, Барса, Діназ, Прикарпаття й Дніпро-80

Матчі 5-го туру Вищої Ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження) були багатими на забиті м’ячі. Відзначаємо феєричну перемогу Діназу — 10:1, п’яті поспіль вікторії Ворскли та Барси, а також дебютну у сезоні звитягу Гірника. Звертаємо увагу на результативність Олександра Жадана з Зірки, який вже забив сім м’ячів

Група 1

Найбільш видатну перемогу у турі здобув Діназ, який просто знищив захист КОДЮСШ зі Щасливого — 10:1. Це п’ята поспіль перемога для команди у сезоні. Колос та Локомотив м’ячів не забивали, а КОДЮСШ Чемпіон та Спарта-Київ розписали результативну нічію — 1:1.

Юність та ФА Арсенал переможця не виявили — 1:1. Після поразки у попередньому турі від Полісся команда Валерія Кінашенка вирушила до Чернігова, де в матчі з Юністю розраховувала реабілітуватися. Перший тайм пройшов у приблизно рівній боротьбі, а ось після перерви трохи активніше почали діяти гості. На 53-й хвилині їм вдалося забити: Рашківський відправив у прорив Шарая, той скинув м’яч на Мажинського, а форвард в дотик відправив м’яча у дальній кут. Та радість Арсеналу не протрималася і двох хвилин: буквально в наступній атаці Юність забила у відповідь. Відзначився Ляк.

У ще одному матчі групи Десна розгромила Полісся — 3:0.

Група 2

Продовжують перемагати Ворскла та Барса. Цього разу полтавчани впевнено обіграли харківський Восток — 2:0, а сумчани розгромили ДЮСШ-2 — 3:0. За Барсу забивали: Однов’юнов Богдан, Підлужний Олександр та Власенко Іван.

Б’ються Ворскла і Восток. Фото vorskla.com.ua.

Харківські Майстри м’яча поступилися Молоді — 1:4. Також відзначаємо пермогу Кременя над краматорським Авангардом — 2:1. Ця перемога дозволила Кременю піднятися на третє місце.

У ще одному матчі групи Металіст 1925 мінімально переграв МДЮСШ — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі на 29-й хвилині забив Сендецький.

Відзначимо, що Восток та МДЮСШ у цьому сезоні ще не здобували залікових пунктів.

28.10.2020

ДЮСШ-2 (Дніпро) — Авангард (Краматорськ).

Група 3

П’яту поспіль перемогу здобув черкаський Дніпро-80, який у минулому турі мінімально переграв кропивницьку Зірку — 1:0. Відзначаємо впевнену перемоги Олександрії-Аметист над Одесою — 3:0, а СДЮСШОР Миколаєва над ДЮСШ-1-Кривбас-84 — 4:1.

Свою дебютну перемогу у сезоні здобув криворізький Гірник, який у непростому матчі переграв Освіту — 1:0.

У ще одному матчі групи СДЮШОР Черкаси переграли ДЮСШ Херсон — 2:1.

Відзначаємо бомбардирські якості Олександра Жадана із Зірки, який за п’ять матчів вже встиг забити сім м’ячів. Така результативність Олександра дозволяє Зірці триматися у верхній частині таблиці.

15.11.2020

Зірка (Кропивницький) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг), Одеса — ДЮСШ Херсон, Освіта (Херсон) — СДЮСШОР Миколаїв, Гірник (Кривий Ріг) — Дніпро-80 (Черкаси), СДЮШОР Черкаси — Олександрія-Аметист (Олександрія).

Група 4

Третю перемогу у сезоні здобула СДЮСШОР Прикарпаття. Івано-Франківці мінімально переграли Янтарний — 1:0. Відзначаємо впевнеу перемогу львівської Покрови над Буковиною — 2:0. Ця поразка стала дебютною у чемпіонаті для чернівецької команди.

Покрова атакує Буковину. Фото фейсбук Буковини.

Найбільш розгромну перемогу у турі здобула ДЮСШ Верес, яка розгромила ФА Прикарпаття — 7:2. Відзначимо, що відразу у трьох команд на даний момент по шість залікових пунктів.