Вища ліга ДЮФЛУ (U-15): Арсенал без поразок, західну зону очолила СДЮСШОР Ужгород

Выдбулися матчі 5-го туру Вищої Ліги ДЮФЛУ і серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження). Відзначаємо п’яті поспіль перемоги ФА Арсеналу та Ворскли і перший набраний заліковий пункт для ФА Прикарпаття. Звертаємо увагу на гру Георгія Шкуратова із Зірки, який забив вже вісім м’ячів

Група 1

П’яту поспіль перемогу здобули гравці академії Арсеналу. Цього разу кияни переграли КОДЮСШ Щасливе — 2:1. З перших хвилин Арсенал почав домінувати, більше атакував, здорово пресингував суперника і створював моменти. На 23-й хвилині вдалося й забити: Куделін прострілив з флангу, а Данніков головою замкнув цю передачу.

Та не минуло й п’яти хвилин, як гості відігралися, реалізувавши просту атаку, відзначився Михеєв. А ще через три хвилини їм вдалося втекти в прорив, Шершень збив форварда, який рвався до воріт і справедливо отримав червону картку.

Заміни у другому таймі освіжили гру Арсеналу, він більше атакував і повністю взяв м’яча під свій контроль. У підсумку, Шалабай заробив пенальті, а Зегрюк точним ударом з 11-метрової позначки приніс перемогу Арсеналу.

Київський Локомотив на виїзді переграв чернігівську Десну — 3:1, а Юність — Спарту-Київ — 3:0.

Відзначаємо мінімальну перемогу ковалівського Колосу над КДЮСШ Чемпіон — 1:0. Єдиний м’яч забив Гопкало.

У ще одну матчі групи Діназ та Полісся м’ячів не забивали.

Група 2

Гравці Ворскли продовжують не помічати своїх суперників. Цього разу полтавчани мінімально переграли краматорський Авангард — 1:0. Ця перемога дозволила команді втримувати перше місце.

Авангард не зміг зупинити Ворсклу. Фото фейсбук Авангарду.

У найбільш результативному матчі групи Восток розгромив ДЮСШ-2 — 7:2. Дніпряни залишаються єдиною командою у групі, яка поки що не здобувала залікових пунктів.

У цікавому та безкомпромісному матчі Кремінь переграв МДЮСШ — 3:2.

Відзначаємо впевнені перемоги Металіста 1925 над Молоддю — 5:0, а також Барси над Майстрами м’яча — 3:0. За харків’ян забивали: Вербицький, Дудченко, Охлопков (двічі), Матевосян; у складі Барси хет-триком відзначився Владислав Берест. Для сумчан ця перемога стала другою у сезоні.

15.11.2020

Кремінь (Кременчук) — Ворскла (Полтава), Майстер м`яча (Харків) — Восток (Харків), Металіст 1925 (Харків) — Авангард (Краматорськ), Молодь (Полтава) — МДЮСШ (Дніпро), ДЮСШ-2 (Дніпро) — Барса (Суми).

Група 3

Свою третю перемогу у сезоні здобув криворізький Гірник. На виїзді гірники переграли Одесу — 3:1. Забивали: двічі Роман Ларін, а також Кирило Оберемченко.

Відзначаємо впевнені перемоги ДЮСШ Херсон та СДЮСШОР Миколаїв. Херсонський колектив переграв ДЮСШ-1-Кривбас-84 — 2:0, а миколаївці здолали кропивницьку Зірку — 3:0. Херсонська Освіта не залишила шансів Дніпру-80 — 3:0. Ця перемога дозволила команді піднятися на третє місце. У найбільш безкомпромісному матчі групи Олександрія-Аметист переграла СДЮШОР Черкаси — 3:2.

Звертаємо увагу на бомбардирські якості Георгія Шкуратова з Зірки, який вже забив вісім м’ячів.

15.11.2020

Олександрія-Аметист — Гірник (Кривий Ріг), СДЮСШОР Миколаїв — Освіта (Херсон), ДЮСШ Херсон — Одеса, ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — СДЮШОР Черкаси, Дніпро-80 (Черкаси) — Зірка (Кропивницький).

Група 4

Надзвичайно цікавими були матчі п’ятого туру у західній групі. СДЮСШОР Ужгород переграла Янтарний — 2:0 і вийшла на першу позицію. Янтарний всі свої п’ять матчів програв.

У двох інших матчах були зафіксовані результативні нічиї — 2:2. ФА Прикарпаття зіграла внічию з Покровою, а Буковина з Поділлям. Відзначимо, що для ФА Прикарпаття це дебютний заліковий пункт у сезоні.

За Буковину забивали: Захар Хамелюк (18, з пенальті), Іван Філіпчук (61), а у складі Поділля відзначилися Назар Зайченко (38), Захар Сичов (70).

Буковина пропускає від Поділля. Фото фейсбук Буковини.