Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-15): УФК-Метал обіграв Шахтар і посунув його з першого місця

Відбулися матчі 5-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження). Відзначаємо розгромну перемогу Динамо над ДВУФК (Дніпро), а також п’яту поспіль перемогу у сезоні для КЗ ДЮСШ Карпати. Звертаємо увагу на дебютну у чемпіонаті вікторію одеського Чорноморця

Група 1

Матчі п’ятого туру першої групи були малорезультативними. Атлет та ДЮСШ-26 розписали мирову — 1:1. За атлетів забив Бредельов. Проте, навіть втрата залікових пунктів не позбавила команду Вячеслава Зборовського першого місця.

ОК ім. І. Піддубного вирішила далеко не відпускати свого суперника по турнірній таблиці і мінімально переграла Зміну-Оболонь — 1:0.

У вінницькому дербі ВОДЮСШ та Прем’єр-Нива м’ячів не забивали.

5 тур

3.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ) — 0:1 (відео)

24.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-26 Київ, Прем`єр-Нива (Вінниця) — Атлет (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця).

Група 2

Київське Динамо не залишило шансів ДВУФК з Дніпра — 5:0. Підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка розпочали гру активно в атаці та вже на четвертій хвилині відкрили рахунок. Найкращий бомбардир команди Кирило Пашко впевнено реалізував ударом із гострого кута вихід практично сам на сам із голкіпером після перехоплення м’яча в центрі поля та вертикального пасу врозріз.

Загалом перевага Динамо була відчутною, моментів у воріт гостей для другого взяття воріт ще до перерви було вдосталь. І один із них вони реалізували на 32-й хвилині. Затяжна позиційна атака біло-синіх завершилася влучним ударом під поперечину у виконанні Владислава Калина, який, прийнявши м’яча у штрафному гостей ближче до лівого флангу, змістився перед ударом у центр.

У другому таймі кияни розгромили свого суперника. Спочатку Олександр Шевченко реалізував вихід на ворота з лівого флангу ударом у ближній кут. На цьому справу було по суті зроблено. У гостей не було жодних шансів відігратися, а за п’ять хвилин до фінального свистка вони ще й залишилися в меншості, коли за фол останньої надії був вилучений Татарчук. І все ж динамівці завершили цю атаку результативно. Після розіграшу штрафного Данило Вихляєв замкнув навіс влучним ударом головою. А на останній хвилині Федір Задорожний поставив крапку в матчі, реалізувавши вихід на ворота та зробивши рахунок 5:0.

Відзначаємо також дебютну у сезоні перемогу Чорноморця. Одесити переграли ДЮСШ-15 — 3:1.

У ще одному матчі групи УФК-Метал переграв донецький Шахтар — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі було забито на 32-й хвилині, коли Єгор Красніков реалізував пенальті. Ця перемога дозволила харків’янам очолити групу.

Тур 5

3.10.2020

УФК-Метал (Харків) — Шахтар (Донецьк) — 1:0

Динамо (Київ) — ДВУФК (Дніпро) — 5:0 (відео)

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ-15 Київ — 3:1 (1 тайм, 2 тайм)

Чорноморець U-15 проти ДЮСШ-15. Фото chernomorets.odessa.ua.

07.11.2020

УФК-Метал (Харків) — Шахтар (Донецьк), Динамо (Київ) — ДВУФК (Дніпро), Чорноморець (Одеса) —  ДЮСШ-15 Київ.

Група 3

У третій групі були зіграні всього два матчі і в них були зафіксовані розгромні перемоги. ДЮСШ-11 Чорноморець знищила Миколаїв — 8:0.

У дніпровському дербі ДАФ Дніпро переграв Інтер — 5:0.

Відзначаємо бомбардирські якості Володимира Бойка із ДЮСШ-11 Чорноморець та Данила Реутова з Інтера. Хлопці забили по чотири м’ячі.

Група 4

МФА Мукачево впевнено переграла ВІК-Волинь. Ця перемога дозволила колективу вийти на друге місце у групі. За МФА забивали Олександр Лаптєв та Клюфінський Роман.

Відзначаємо мінімальну перемогу КЗ ДЮСШ Карпати у львівському дербі з УФК-Карпатами. Матч двох лідерів четвертої групи (школярі Карпат підійшли до гри з максимальною кількістю набраних очок, а академіки втратили пункти лише в одному програному поєдинку з МФА) закінчився на користь вихованців Романа Деркача та Руслана Маланія.

Карпатське дербі то завжди бій. Фото school-karpaty.com.ua.

Єдиний мяч господарі провели на 9-й хвилині, коли Штокал з лівого флангу несподівано для воротаря УФК-Карпати пробив у дальній верхній кут. У подальшому господарі повністю контролювали гру і довели поєдинок до п’ятої поспіль перемоги.

У ще одному матчі групи Львів та Волинь м’ячів не забивали.