Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-14): Динамо грає унічию у Дніпрі й залишається на третьому місці

Серед матчів 5-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-14 (футболісти 2007 року народження) відзначаємо гольову феєрію у грі МФА Мукачево та ВІК-Волині — 3:3, а також розгромну перемогу Шахтаря над УФК-Метал — 5:0

Група 1

У трьох матчах групи було забито всього два м’ячі. ОК ім. І. Піддубного переграв Зміну-Оболонь — 1:0, а ВОДЮСШ з таким же рахунком у вінницькому дербі здолала Прем’єр-Ниву.

У матчі ДЮСШ-26 із Атлетом м’ячів не забивали.

Незважаючи на втрату залікових пунктів, атлети залишилися лідерами групи.

07.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 Київ, ВОДЮСШ (Вінниця) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

Група 2

ДЮСШ-15 та одеський Чорноморець переможця не виявили. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1.

З таким же рахунком зіграли ДВУФК Дніпро та Динамо. Для підопічних Сергія Беженара та Євгена Лозинського гра з перших хвилин теж складалася непросто. Динамівці пропустили першими, адже господарі, яких активно підтримували з трибуни батьки, розпочали гру жваво, провівши кілька небезпечних атак. Одну з них динамівці, здавалося, нейтралізували, але суперники опинилися першими на підбиранні та провели її другим темпом. У результаті м’яч було переведено у район лівого кута воротарського майданчику, звідки Лишенко головою переправив його у сітку.

У другому таймі команди  багато боролися за м’яч та ініціативу. Перевага була на боці динамівців, але кожного разу не вистачало зовсім трохи — то точної завершальної передачі, то влучного удару по воротах. Також у кількох ситуаціях дніпровців виручав воротар, коли м’яч летів у площину воріт. Але одного разу і він виявився безсилим, коли гості виконали кутовий, захисник Михайленко підключився на розіграш та головою переправив м’яча у сітку, зрівнявши рахунок — 1:1.

Найбільш упевнену перемогу у групі здобув донецький Шахтар, який розгромив УФК-Метал — 5:0. За гірників забивали: двічі Степанов, Ухань, Діденко, Стрільчук.

10.10.2020

ДЮСШ-15 Київ — Шахтар (Донецьк), УФК-Металл (Харків) — ДВУФК (Дніпро), Динамо (Київ) — Чорноморець (Одеса).

Група 3

ДАФ Дніпро здобула свою п’яту поспіль перемогу у сезоні. Дніпряни у дербі розгромили Інтер — 3:0.

ДЮСШ-11 Чорноморець у непростому матчі переграла останню команду групи Миколаїв — 2:1

Матч Маріуполя із ДЮСШ Металург перенесено на пізніший термін.

Тур 5

3.10.2020

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Миколаїв — 2:1 (1 тайм, 2 тайм)

Група 4

Справжню гольову феєрію продемонстрували гравці ВІК-Волині та МФА Мукачево — 3:3. Гості досить швидко повели в рахунку — 2:0, відзначилися Артем Тищук та Артем Угринчук. Проте господарі зуміли скоротити відставання. Далі ж чудову нагоду збільшити перевагу втратила МФА: Тищук не реалізував пенальті. Післ цього гравці ВІК-Волині забили двічі. Та все ж Іван Мишкулинець робить рахунок 3:3.

УФК-Карпати мінімально переграли КЗ ДЮСШ Карпати — 1:0. Все вирішив один епізод, коли на останніх хвилинах першого тайму помилився захисник ДЮСШ Карпати. Господарі скористалися своїм шансом на всі сто: після передачі з флангу Андрій Смаглій в один дотик провів вирішальний гол, який приніс академікам три очки.

У ще одному матчі групи Львів переграв Волинь — 1:0.