Олександрія у Щасливому залишає Олімпік без жодного очка

У заключному матчі 5-го туру чемпіонату U-19 донецький Олімпік приймав Олександрію. Пропустив уже на 3-й хвилині, програв 0:2 і залишився на останньому місці у таблиці

Юніорам донецького Олімпіку знову не вдалося зачепитися за очки. Цього разу на Княжій Арені у Щасливому вони пропустили від гостей з Олександрії вже у дебюті.

До перерви гості забили ще раз, спокійно спакували заслужені три очка і повезли їх до Олександрії.

Олімпік залишається єдиною командою у чемпіонаті, хто програв усі 5 стартових матчів. Забивши в них тільки 4 голи.

Олімпік U-19 — Олександрія U-19 — 0:2

Голи: Артем Тарасенко (3), Антон Богдан (35).

Олімпік U-19: Чекотун  — Загладько, Кирилюк, Біскуб, Базілєєв (Шевчук, 22), Редчиц (Король, 86), Железняк, Шут (Олійник, 90+1), Іродовський (Баранюк, 58), Міщенко, Осадець (Пресіч, 55).

Тренер: Владислав Бурлака.

Олександрія U-19: Ферт  — Бурдак, Богдан (Сергієнко, 86), Кавєрін (Бабешко, 46), Каландадзе, Мухаматгалєєв, Гезело, Тарасенко (Гулевський, 64), Сацевич, Андріца (Глущенко, 81), Дубілей (Трикоз, 61).

Тренер: Юрій Гура.

Смуга невдач Екс-лідер чемпіонату U-19 Колос не виграє другий матч поспіль (відео)