Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-15): Шахтар обіграв Динамо, феєрія Дегтяра й УФК-Метал

Матчі четвертого туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження) подарували багато яскравих емоцій. Відзначаємо перемогу донецького Шахтаря у найбільш очікуваному матчі туру над київським Динамо — 2:1. З максимальними результатами також рухаються турніром Атлет і КЗ ДЮСШ Карпати

Група 1

Четверту поспіль перемогу здобув Атлет. Команда Вячеслава Зборовського переграла Зміну-Оболонь — 3:1.  Голами відзначалися Топіха, Бредельов і Шульга. Таким чином, у ДЮСШ Атлет максимальний показник після чотирьох турів.

ДЮСШ-26 та ВОДЮСШ Вінниця м’ячів не забивали.

У найбільш результативному матчі групи ОК ім. І. Піддубного не залишив шансів своїм одноліткам із Прем’єр-Ниви — 6:1. Відзначимо двох голеадорів команди: Савчука Нікіту та Антоненка Марка. У хлопців по чотири забитих м’ячі. Такі бомбардирські успіхи Нікіти та Марка дозволили ОК ім. І. Піддубного утримуватися у трійці лідерів.

Тур 4

26.09.2020

ВОДЮСШ (Вінниця) — ДЮСШ-26 (Київ) — 0:0

Атлет (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ) — 3:1

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця) — 6:1 (відео)

17.10.2020

Атлет (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ), ДЮСШ-26 Київ — Прем`єр-Нива (Вінниця), ВОДЮСШ (Вінниця) — Зміна-Оболонь (Київ).

Група 2

У найбільш очікуваному матчі групи зустрічалися Динамо та Шахтар. Перемогу у матчі святкували гірники — 2:1. Перша 45-хвилинка матчу закінчилася не на користь динамівців: уже в перші 15 хвилин суперники забили два м’ячі. Дубль у свій актив записав Будко.  До першого гола у ворота Микитенка призвела помилка  захисників Динамо  при контролі м’яча. Не встигнувши перебудуватися після швидкого пропущеного гола, через кілька хвилин динамівці пропустили ще один м’яч — цього разу після стандарту, у результаті непорозуміння між захисниками та воротарем.

У перерві тренери Динамо U-15 внесли відповідні рахунку корективи до гри та побудови команди. Біло-сині почали грати у два нападники, і протягом другого тайму створили кілька гольових моментів. Могли відзначитися Пономаренко, Пашко та Калин, а одне взяття воріт динамівцями арбітри не зарахували через положення поза грою.

Змінив рахунок у матчі лише один випад киян: у середині тайму Кирило Пашко за рахунок індивідуальних дій змістився в центральну зону і точно пробив із-під захисника у ближній кут.

«Вважаю, що другий тайм ми провели на хорошому рівні, — розповів після гри наставник киян Олексій Дроценко. — Якщо у Шахтаря був один напівмомент, то ми, крім забитого м’яча, створили 3-4 гольових моменти, коли повинні були забивати, щоб як мінімум не програти. Перший тайм у нашому виконанні був невиразним, особливо його перша половина. Ми пропустили швидкий м’яч і, поки приходили до тями, отримали другий. Але в середині тайму прокинулися після двох пропущених голів, почалася обопільно гостра гра.

У другому таймі ми виглядали краще, володіли ініціативою та мали моменти. Провели другу 45-хвилинку на хорошому рівні, але підвела реалізація. Хоча якщо брати в цілому, то ми не повинні були програти цей матч».

УФК-Метал у матчі із ДЮСШ-15 здобуває лідерство у групі. Фото фейсбук УФК-Метал.

Також відзначаємо розгромну перемогу УФК-Металу над ДЮСШ-15. Ця звитяга дозволила харків’янам посісти перше місце у групі. Відкрив рахунок Данило Кайдалов, завершивши триходівку за участю Олександра Цвіренка і асисту від Кирила Дігтяря. До перерви рахунок став розгромним. Ближче до закінчення першої 35-хвилинки Дігтяр зміг втекти на побачення з воротарем і відправив м’яча у сітку — 2:0.  На довершення першої  половини Данило Кайдалов був збитий у чужій штрафній, а Єгор Красніков з точки не схибив — 0:3.

Після перерви гравці УФК-Металу забили ще двічі. Спочатку Дігтяр прямим ударом зі штрафного влучив точно у ціль. Остаточний же рахунок встановив Данило Кайдалов, якому, як і в ситуації з першим голом зустрічі, знову асистував Дігтяр — 5:0.

У ще одному матчі групи ДВУФК Дінпро переграв одеський Чорномоерць — 2:0. Одесити у цьому сезоні поки що не забивали. На даний момент це найгірша команда у групі.

Група 3

У найбільш результативному матчі групи Інтер розгромив Миколаїв — 4:0. Ця перемога дозволила дніпрянам очолити групу. Відзначаємо хорошу форму Данили Реутова, який забив чотирі м’ячі. Микита Бабенко та Тимур Меджидов забили по три м’ячі. Саме ці три хлопці забили всі 10 м’ячів команди.

ДЮСШ-11 Чорноморець намагається не відставати від своїх конкурентів і у четвертому турі мінімально переграла ДЮСШ Металург.

У ще одному матчі туру  ФК Маріуполь переграв ДАФ Дніпро — 2:1.

07.11.2020

Миколаїв — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Маріуполь, ДАФ Дніпро — Інтер (Дніпро).

Група 4

У західній групі у всіх трьох матчах було забито всього по два м’ячі. Львівські команди здобули синхронні мінімальні перемоги і очолили групу. УФК-Карпати переграли луцьку Волинь, а КЗ ДЮСШ Карпати — ВІК-Волинь.

Що стосується КЗ ДЮСШ Карпати, то вихованці Романа Деркача і Руслана Маланія і у Володимирі-Волинському здобули третю поспіль перемогу в сезоні. Єдиний гол команді вдалося провести в заключній 15-хвилинці після комбінаційної атаки в якій взяли участь Кевін Цюрпалевич-Семочко, Любомир Кузик і Віктор Продиус. Саме Віктор віддав під удар Дмитру Матківському, який буквально з трьох метрів без проблем переграв воротаря ВІК-ВОлині — 1:0.

МФК Мукачево та Львів м’ячів не забивали.