Молодий українець шокує своїм голом у першому ж матчі чемпіонату Греції (відео)

Український півзахисник грецької Яніни Владислав Наумець забив надзвичайно красивий м’яч у ворота Аріса. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2

21-річний український півзахисник Владислав Наумець відзначився красивим голом за грецьку Яніну.

У перенесеному поєдинку першого туру грецької першості проти Аріса молодий українець на 15-й хвилині блискучим ударом в дев’ятку вивів свою команду вперед — 1:0. Згодом його партнер Пантелакіс подвоїв перевагу гостей.

Та у другому таймі господарі відіграли обидва м’ячі й поєдинок завершився нічиєю — 2:2. Зауважимо, що Наумець у пропущених голах аж ніяк не винен: його замінили у перерві на колумбійця Фабрі.

Аріс — Яніна — 2:2

Голи: Фетфацидіс (48), Матілья (67) — Наумець (15), Пантелакіс (22).

Яніна: Хутесіотіс — Персман, Ерамусле, Пантелакіс, Саліакас — Наумець (Фабрі, 46), Карталіс (Домінгес, 64), Сіонтіс, Памлідіс (Ліасос, 86) — Крицман, Лео (Лоліс, 56).

Відзначимо, що Наумець провів свою другу за Яніну у 2020 році. До матчу з Арісом Владислав зіграв 17 хвилин у протистоянні з Панатінаїкосом в 1/8 фіналу Кубку Греції. Яніна тоді перемогла 1:0.