Перша ліга: вражаючий дебют 21-річного Калайтана, у нього гол+пас (відео)

У матчі четвертого туру Першої ліги зустрічалися Кристал та Металіст 1925. Матч завершився перемогою харків’ян — 2:1. Переможний м’яч забив 21-річний нападник Антон Калайтан, який провів свою дебютну гру за нову команду

Тренерський штаб Кристала довірив місце у старті: 21-річному воротареві Ярославу Герасименку, 20-річному захиснику Бородаю Владиславу та 20-річному півзахиснику Івану Головкіну. У другому таймі на полі з’явилися: 20-річний півзахисник Крутін Максим, 21-річний півзахисник Бондаренко Дмитро та 21-річний півзахисник Клюєв Владислав.

Тренерський штаб Металіста 1925 не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Аніх Чідера, 20-річний нападник Артем Холод та 21-річний форвард Антон Калайтан.

З місця в кар’єр почали поєдинок господарі. На четвертій хвилині після навісу Ігоря Семенини відзначився Іван Гливий — 1:0.

Вихід молодого Антона Калайтана замість опорного півзахисника Віталія Кольцова став ключовим у матчі. Після витонченої передачі Ярослава Ямполя саме Калайтан зробив простріл на Дерека, який і зрівняв рахунок — 1:1. Переможний же м’яч для харків’ян провів вже сам Калайтан, який скористався проникаючою передачею Дерека.

Металіст 1925 набирає десять очок у чотирьох турах і залишається в топ-3 Першої ліги. У Кристала нуль очок, команда остання.

Кристал — Металіст 1925 — 1:2

Голи: Гливий (4) — Дерек (67), Калайтан (77).

Кристал: Герасименко — Чернишов  Жовтюк, Малиш, Терзі, Кучер, Бородай (Бондаренко, 71), Семенина, Головкін (Крутін, 81), Гливий (Клюєв, 90+2), Барладим.

Металіст 1925: Сидоренко — Жичіков (Аніх Чідера, 86), Шершень, Гошкодеря, Ченбай, Кольцов (Калайтан, 65), Савін (Холод, 82), Ямполь, Кравченко, Лукас, Дерек (Коробка, 90).

Вундеркінд 16-річний дебютант Авангарду Гунічєв: мрія дитинства — грати у Манчестер Юнайтед