Спортінг з Міловановим у старті виграв третій матч Сегунди поспіль

У матчі 3-го туру іспанської Сегунди зустрічалися хіхонський Спортінг та Жирона. Матч завершився перемогою Спортінга — 2:0. Відзначаємо, що за команду із Хіхона всю гру провів 22-річний український захисник Богдан Мілованов

У матчі третього туру іспанської Сегунди Спортінг переграв Жирону — 2:0. Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 49-й та 59-й хвилині м’ячі у свій актив записав Урош Джюрджевіч.

Відзначимо, що з 15-ої хвилини хіхонський колектив грав у меншості, вилучили Гаспара. Проте, на 45+3 хвилині склади урівнялися, бо арбітр вилучив ще й гравця Жирони.  Весь матч за Спортінг провів молодий правий захисник Богдан Мілованов.

Відзначимо, що Спортінг відмінно почав сезон:  три перемоги у трьох перших турах, нуль пропущених м’ячів. Всі ці три поєдинки відіграв на позиції правого захисника хіхонців Богдан Мілованов.

Спортінг (Хіхон) — Жирона — 2:0

Голи: Джюрджевіч (49, 59).

Вилучення: Гаспар (15) — Франкеза (45+3).

Спортінг: Маріньо — Мілованов, Бабен, Лопес, Пабло Гарсія, Гаспар, Діас Педро (Грагера), Фуего, Гарсія Айтор (Цуміч), Гарсія Мануель (Перес), Джюрджевіч.

Цінують Клуб іспанської Сегунди продовжив контракт із захисником збірної України