Нещерет не пропускає за Динамо U-21 у третьому матчі поспіль: щойно обіграно Львів (відео)

У матчі 3-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Динамо та Львів. Матч завершився перемогою киян — 2:0. Забивали 19-річний півзахисник Ярослав Надольський та 20-річний захисник Богдан Білошевський

Сезон динамівці розпочали з двох перемог — над донецьким Олімпіком та чернігівською Десною. Олімпік підопічні Юрія Мороза розгромили — 9:0, з Десною впоралися скромніше — 3:0. Львів’яни перший тур пропускали, а минулого тижня зіграли в нульову нічию з Колосом. Відзначимо, що у Львова сьогоднішній матч пропускав Артур-Богдан Шута, якого вилучили в попередньому поєдинку: тоді підопічні Віталія Шумського увесь другий тайм грали у меншості, але проявили характер і здобули один заліковий пункт.

Вже на четвертій хвилині очного протистояння кияни відкривають рахунок. Після навісу Миколи Михайленка Ярослав Надольський головою відправив м’яча у сітку — 1:0. Більше у першому таймі команди не забивали.

На 62-й хвилині динамівці подвоюють перевагу. Богдан Білошевський прицільним ударом з-за меж штрафної не залишає шансів Костику — 2:0.

Після трьох матчів у Динамо дев’ять залікових пунктів і жодного пропущеного м’яча (у всіх матчах ворота киян захищав 18-річний кіпер Руслан Нещерет), у Львова після двох ігор — одне очко.

Динамо U-21 — Львів U-21 — 2:0

Голи: Ярослав Надольський (4), Богдан Білошевський (62).

Динамо U-21: Нещерет — Біловар, Михайленко, Надольський (Бодня, 80), Єфіменко (В. Волошин, 60), Ванат (Сухоручко, 46), Вантух, Вівчаренко, Білошевський (Бражко, 63), Скорко, Шабанов.

Тренер: Юрій Мороз.

Львів U-21: Костик — Оберман, Демків, Вичіжанін, Топчій, Боберський, Малашевський (Алфьоров, 75), Гураль (Михайлів, 68), Брама (Михайлів, 25), Ременяк, Бекерський (Малецький, 60).

Тренер: Віталій Шумський.

Чемпіонат U-21: Рух зіграє перший матч в еліті, у гру повертається Шахтар