Леон-кіллер: Ворскла U-19 із дублем Гладковського громить дебютанта

У матчі другого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Ворскла та Інгулець. Гра проходила у Полтаві, на стадіоні Лтава. Матч завершився перемогою Ворскли — 4:0. За полтавчан забивали: 18-річний нападник Леон Гладковський (двічі), а також 18-річний півзахисник Андрій Пелипенко та 17-річний півзахисник Данило Бугаєнко

Для обох колективів цей матч став дебютним у сезоні. Вже зі стартових хвилин стало зрозуміло, що гостям буде надзвичайно складно у цьому протистоянні. Полтавчани активно розпочали гру і на сьомій хвилині відкрили рахунок у матчі. Вихід один на один впевнено реалізував Леон Гладковський (на фото), який до речі вчора забивав і за команду U-21. 1:0.

На 16-й хвилині полтавчани подвоїли свою перевагу. Після навісу Артема Кулаковського зі штрафного відзначився Андрій Пелипенко — 2:0. На 25-й хвилині рахунок став розгромним. Після блискучого сольного проходу Яна Костенка Леон Гладковський відправив м’яча у сітку — 3:0. У підсумку, перший тайм завершується розгромною перемогою підопічних Олександра Чижова.

На 80-й хвилині господарі забили четвертий м’яч. Відзначився 17-річний півзахисник Данило Бугаєнко, який вийшов на заміну.

Ворскла U-19 — Інгулець U-19 — 4:0

Голи: Леон Гладковський (7, 25), Андрій Пелипенко (16), Данило Бугаєнко (80).

Вилучення: Олександр Низький (69).

Ворскла U-19: Фесюн — Мороховець, Хрипчук, Пось, Левченко, Пелипенко (Арабов, 54), Гладковський (Руденко, 46), Кулаковський, Книш (Громенко, 46), Костенко (Ямполь, 46), Уманець (Бугаєнко, 57).

Тренер: Олександр Чижов.

Інгулець U-19: Ярош — Христенко, Свіріпа, Низький, Жилінський (Доценко, 52), Кочетков, Лісняк (Савченко, 77) , Сейтхалілов, Борисов (Каварма, 62), Цуркан (Панов, 54), Кабаченко (Донцов, 58).

Тренер: Ігор Хоменко.