Кубок України: у фінішних матчах першого етапу зіграла купа молодих і били пенальті (відео)

Відбулися два заключні матчі першого попереднього етапу Кубка України. В одному з них Верес розгромив черкаський Дніпро — 5:0, а в іншому запорізький Металург у серії пенальті переграв краматорський Авангард

У матчі черкаського Дніпра та Вереса боротьби не вийшло. Рівненський клуб з легкістю переграв свого суперника — 5:0.

Тренерський штаб Дніпра з перших хвилин випустив: 19-річного воротара Кіріла Самойленка, 18-річного захисника Кирила Молокова, 18-річного захисника Євгенія Онищенка та 18-річного нападника Савіська Ярослава. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний нападник Євгеній Меркулов, 18-річний півзахисник Вініченко Богдан, 20-річний півзахисник Артем Кулик та 18-річний півзахисник Ігор Дувняк.

Юрій Вірт довірив місце у старті Вереса 21-річному півзахиснику Дахновському Віталію. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Артем Хоцяновський.

У цьому матчі у представника Другої ліги не було шансів. Верес впевнено переграв свого суперника. Вже на 13-ту хвилину гості забили двічі. Відзначалися Петько та Мірошник. На 35 та 45 хвилинах дубль у свій актив записав Шестаков, а у другому таймі крапку у матчі поставив Роберт Гегедош. У підсумку, рівненський клуб впевнено крокує до наступного раунду Кубка України.

Дніпро (Черкаси) — Верес — 0:5

Голи: Мірошник (3), Петько (13), Шестаков (35, 45), Гегедош (89).

Дніпро: Самойленко — Шурубура, Молоков (Кулик, 85), Логвиненко (Вініченко, 46), Онищенко (Шведенко, 46), Лобода, Фхакадзе (Дувняк, 83), Орел, Чорний, Авер’янов, Савісько (Меркулов, 79).

Верес: Когут (Ющишин, 62) — Пінчук, Мірошник, Петько, Пасіч, Полюлях, Кучеров, Тимофієнко (Хоцяновський, 57), Яременко (Гегедош, 46), Дахновський (Соломка, 73), Шестаков (Сергійчук, 46).

У заключному матчі першого попереднього раунду зустрічалися Металург та Авангард. Основний час завершився нульовою нічиєю, а доля матчу вирішувалася у серії пенальті. Запоріжці перемогли свого суперника — 4:3.

Володимир Микитин довірив місце у старті Металурга 21-річному півзахиснику Едуарду Сарапію, 21-річному півзахиснику Єгору Шалфєєву, 21-річному півзахиснику Владиславу Борисенку та 19-річному нападнику Сидорову Олексію. По ходу матчу у гру увійшов 20-річний нападник Богдан Могильний.

Олексій Городов довірив місце у старті Авангарда: 19-річному голкіперу Микиті Якубенку, 20-річному захиснику Дмитру Шинкаренку, 20-річному захиснику Таранді Владиславу, 19-річному півзахиснику Єгору Булгакову, 20-річному півзахиснику Дорошенку Арсентію та 19-річному півзахиснику Чебаненку Олександру.

Металург — Авангард — 0:0 (по пенальті — 4:3)

Металург: Котляров — Бєлоусов, Сарапій, Бобров, Воробєй, Крапивний, Шалфєєв, Олійник (Могильний, 60), Польовий, Борисенко (Загоруйко, 73), Сидоров (Сачко, 106).

Авангард: Якубенко — Шинкаренко (Дяченко, 46), Лобов (Ховбоша, 64), Дм. Сидоренко, Таранда, Погранічний (Пуди, 64), Сорокін, Булгаков, Чебаненко (Цибульник, 78), Дорошенко, Майборода (Бойко, 46).

Кубок України: без перемог Метал, Металіст 1925 і Перемога (відео)