Олімпік за активної участі динамівця Беніто терзає команду Михайленка (відео)

У другому матчі 2-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Дніпро-1 та Олімпік. Гра пройшла в Дніпрі, на Дніпро-Арені. Відзначаємо появу у старті Олімпіка трьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершується перемогою олімпійців — 3:1

Дмитро Михайленко не випустив в основі жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У запасі залишилися: 21-річний захисник Олександр Сафронов, 20-річний півзахисник Олександр Назаренко, 18-річний півзахисник Арсеній Батагов, 22-річний Владислав Дубінчак та 21-річний півзахисник Сергій Булеца.

Ігор Климовський довірив місце у складі: 20-річному захиснику Ігорю Снурніцину,  21-річному захиснику Оресту Лебеденку та 22-річному півзахиснику Беніто. У запасі залишилися: 21-річний півзахисник Андрій Кравчук та 20-річний нападник Ібрагім Каргбо.

Перший тайм не запам’ятався великою кількістю моментів, всі найважливіші події команди відклали на заключні хвилини. Спочатку на 44-й гості вийшли вперед: після передачі Беніто відзначився Шахаб. 0:1. На 45+1 хвилині підопічні Михайленка залишилися у меншості. За грубу гру проти Лебеденка арбітр вилучив Когута.

На 48-й хвилині підопічні Климовського подвоюють свою перевагу.  Тейшейра точно пробив у нижній кут воріт Сарнавського. 0:2.

На 50-й хвилині господарі скорочують відставання, відзначився Хобленко — 1:2. На 60-й хвилині у гру увійшов Владислав Дубінчак, а на 69-й — Булеца та Батагов. На 75-й хвилині Шахаба збив Адамюк і арбітр призначив пенальті. Політило з позначки не схибив. 1:3.

На 79-й хвилині у гру увійшов Каргбо. На 90-й хвилині попередження отримав Беніто.

Дніпро-1 — Олімпік — 1:3

Голи: Хобленко (50) — Шахаб (44), Тейшейра (48), Політило (76, пенальті).

Вилучення: Когут(45+1).

Дніпро-1: Сарнавський — Адамюк, Кравченко (Булеца), Довбик (Вакулко, 82), Когут, Хобленко, Цуріков (Дубінчак, 60), Логінов, Тейлор, Сваток (Дуглас, 81), Ді Франко (Батагов, 69).

Олімпік: Кичак — Зотько (Цимбалюк, 56), Снурніцин, Лебеденко, Є. Пасіч (Ксьонз, 70), Тейшейра (Альваренга, 79), Бабенко, Політило, Завійський, Беніто, Шахаб (Каргбо, 79).

Сумна арифметика У сьогоднішніх матчах із Дніпром-1 команди Олімпіка забили двічі, пропустивши вісім (відео)