У сьогоднішніх матчах із Дніпром-1 команди Олімпіка забили двічі, пропустивши вісім (відео)

Сьогоднішню програму 2-го туру чемпіонату U-21 завершував поєдинок Дніпра-1 й Олімпіка. Господарі були свіжішими й майстернішими: ще до перерви рахунок став 3:0, загальна ж перемога висвітлилася у цифрах 4:2

Свіжість дніпрян пояснюється не тільки тим, що даний матч став для них першим у чемпіонаті (поєдинок 1-го туру з Інгульцем було перенесено). Справа в тім, що молодіжні команди Олімпіка явно недоукомплектовані, тому групі футболістів доводиться виступати і за U-19, і за U-21. Іродовський, Базілєєв та ще кілька їхніх партнерів в обід уже програли свій матч Дніпру-1 у чемпіонаті U-19 (0:4). А увечері вийшли вже на поєдинок молодіжної першості.

Тут донеччани теж отримали чотири голи, причому три — ще до перерви, а перший — після удару п’ятою Кирила Ховайка, який красиво замкнув пас гравця збірної України Максима Соловйова.

Довівши рахунок до 4:0, Дніпро-1 провів ряд замін, випустивши 17-річних дебютантів турніру Сергія Лебедєва й Микиту Кононова, і пропустив двічі.

Дніпро-1 U-21 — Олімпік U-21 — 4:2

Голи: Ховайко (25), Митченко (40), Тяпкін (45, пенальті), Соловйов (60) — Пресіч, Іродовський.

Дніпро-1 U-21: Зновенко — Сорока, Кірєєв, Заєць, Горілий, Соловйов, Ховайко (Кононов, 55), Тяпкін (Віговський, 46), Зайков (Лебедєв, 46), Шинкаренко (Домарацький, 61), Митченко (Волинець, 70).

Тренер: Олександр Поклонський.

Олімпік U-21: Чекотун — Мазур, Шевчук (Базілєєв, 63), Матвєйчук, Олійник, Кочубинський, Гусін, Пресіч (Баранюк, 72), Король (Іродовський, 65), Щербатюк (Редчиц, 46), Міщенко (Демиденко, 46).

Тренер: Владислав Бурлака.

Чемпіонат U-21: Шахтар тур пропускає через коронавірус, Зоря гратиме з новим тренером