Молоді футболісти Зорі тільки спостерігали, як Гладкий забиває переможний гол (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Зоря та Олександрія. Гра завершилася розгромною перемогою луганців — 4:0

Відзначимо появу у стартовому складі Олексадрії 20-річного захисника Олександра Мельника.

А ось Віктор Скрипник з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явилися: 20-річний захисник Максим Агапов, 20-річний півзахисник Дмитро Піддубний, 20-річний півзахисник Володимир Білоцерковець, 19-річний півзахисник Сергій Демченко та 21-річний півзахисник Денис Янаков.

Підопічні Віктора Скрипника забили чотири м’ячі. Перший гол на рахунку форварда Олександра Гладкого — цей забитий м’яч став для українського нападника дебютним у складі луганської команди.

На 25-й хвилині Громов подвоїв перевагу Зорі, а на 32-й Кабаєв зробив рахунок розгромним.

Олександрію атакує Денис Янаков. Фото фейсбук Зорі.

Крапку у другому таймі поставив Юрченко.