Десна з дублем 20-річного Шевцова громить молодіжку Шахтаря

У контрольному матчі зустрічалися Десна та Шахтар U-21. Гра завершилася розгромною перемогою Десни — 5:1. Відзначимо, що дублем у цьому матчі відзначився 20-річний нападник Десни Ілля Шевцов (на фото)

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив 19-річного півзахисника Михайла Мудрика. У другому таймі у гру увійшли 20-річний нападник Ілля Шевцов, 20-річний нападник Денис Дем’яненко, і 17-річний воротар Дмитро Сидоренко.

Матч Десни та молодіжки Шахтаря завершився розгромною перемогою представника УПЛ. Максим Імереков відкрив рахунок у матчі на 12-й хвилині. У першому таймі м’яч у свій актив записав Будківський. У другій половині зустрічі дублем відзначився молодий Шевцов, а крапку у матчі поставив Філіппов.