Гол 19-річного легіонера з Білорусі не врятував Олімпік від поразки

У контрольному матчі зустрічалися Олімпік та Колос. Гра завершилася перемогою ковалівців — 3:1. Відзначаємо, що єдиний м’яч за Олімпік забив 19-річний півзахисник Кірил Кіриленко

Тренерський штаб Олімпіка з перших хвилин випустив 20-річного захисника Ігоря Снурніцина, 21-річного захисника Ореста Лебеденка, 21-річних півзахисників Андрія Кравчука та Беніто. У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний півзахисник Кірил Кіриленко та 20-річний нападник Ібрагім Каргбо.

Колос повів у рахунку після перерви: голом відзначився відомий український нападник Євген Селезньов, останнім клубом якого був турецький Бурсаспор.

Також у складі Колоса відзначилися Євген Новак і Денис Антюх. Єдиний гол Олімпіка забив Кірил Кіриленко.