Голи Шевцова та Мудрика принесли Десні розгромну перемогу у спарингу

У контрольному матчі зустрічалися першолігова Оболонь та чернігівська Десна. Гра завершилася впевненою перемогою Десни — 5:2. Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 19-річний Михайло Мудрик, також забив і 20-річний нападник Ілля Шевцов

Олександр Рябоконь довірив місце у старті 20-річному нападнику Іллі Шевцову. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Михайло Мудрик.

У складі Оболоні не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явився 21-річний захисник Юрій Мате.

Команди не надали протоколу матчу, тому час забитих м’ячів залишається невідомим. За Оболонь забивали Мединський та гравець на перегляді. За Десну відзначалися: Гуцуляк, Картушов, Філіппов, молоді Шевцов та Мудрик.

Контрольний матч

Оболонь — Десна — 2:5

Голи: Мединський, гравець на перегляді — Гуцуляк, Шевцов, Картушов, Мудрик, Філіппов.

Десна: Паст (Сидоренко, 65) — Гітченко (Мостовий, 46), Полегенько (Старенький, 65), Єрмаков (Домбровський, 69), Западня (Імереков, 46) Арвеладзе (Огіря, 65), Гуцуляк (Картушов, 46), Волков (Мудрик, 46), Дегтярьов (Тотовцький, 46, Калітвінцев, 70), Шевцов (Філіппов, 65), Хльобас (Будківський, 46).

Оболонь: Федорівський (Литвиненко, 46) — Майданевич (Голіков, 46), ГНП (ГНП, 63), Безуглий (Тєрєхов, 46), Білий, Савченко, Бровченко (Улянченко, 46), Загальський (Мате, 46), Гутті,  Мединський (ГНП, 46),  Батальський (ГНП, 46).

Будь здоров! Нападник Львова Нич здав негативний тест на Covid-19: він був на карантині