ЮЛЧ: Бенфіка змазала пенальті, Реал історично переміг у фіналі

У фіналі Юнацької ліги УЄФА зустрічалися Реал та Бенфіка. Гра завершилася перемогою Реалу — 3:2. Таким чином, мадридський клуб вперше у своїй історії виграв юнацьку Лігу чемпіонів

У фінальному матчі Юнацької ліги УЄФА Реал переміг Бенфіку з рахунком 3:2. Поєдинок пройшов у Ньйоні.

Гравці Реалу відкрили рахунок у середині першого тайму після точного удару Пабло Родрігеса. Перед перервою Реал подвоїв перевагу — автоголом відзначився півзахисник Бенфіки Енріке Жоку.

На початку другого тайму Бенфіка скоротила відставання в рахунку зусиллями Гонсалу Рамуша. Через хвилину іспанська команда повернула перевагу в два м’ячі: результативний удар на рахунку Мігеля Гутьєрреса.

На 57-й хвилині Рамуш оформив дубль. У середині другого тайму Бенфіка могла зрівняти рахунок, але Тьягу Данташ не реалізував пенальті. Удар півзахисника відбив голкіпер Реала Луїс Лопес. Таким чином, гра завершилася перемогою Реала — 3:2.

Реал вперше в історії виграв Юнацьку лігу УЄФА. Бенфіка ж в третій раз програла у фіналі турніру для гравців не старше 19 років. У сезоні-2013/14 Орли поступилися Барселоні (0:3), в сезоні-2016/17 —Зальцбургу (1:2).

Відзначимо, що Реал тренує знаменитий іспанський нападник Рауль Гонсалес.

Бенфіка — Реал — 2:3

Голи: Рамуш (49, 57) — Пабло (26), Жоку (45, у свої ворота), Гутьєррес (50).

Нереалізований пенальті: Данташ (68).

Бенфіка: Кокубо — Круж (Бріту, 46), Томаш Араужу (Нету, 90+1), Морато, Феррейра, Жоку (Камара, 46), Ембало (Лопеш, 63), Араужу, Рамуш, Данташ, Тьягу Араужу.

Реал: Лопес — Сантос, Гутьєррес (Каррільо, 66), Рамон, Чуст, Бланко, Марвін (Сінтес, 65), Гонсалес (Аранда, 73), Моранте (Петер, 73), Родрігес (Хорді, 30).