Різник проти Кухаревича: дуель талантів виграв кіпер Ворскли

У заключному матчі першого туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Ворскла й Рух. У Полтаві на стадіоні ім. Бутовського сильнішим був старожил УПЛ: господарі набили дебютанту повну торбу — 5:2. Воротар молодіжної збірної України Дмитро Різник був би вистояв на нуль, якби не ветеранський досвід Федорчука і бойовий джокер Бойчук

Юрій Максимов довірив місце у старті Ворскли: 21-річному голкіперу Дмитру Різнику та 20-річному захиснику Ібрахіму Кане.

У запасі залишалися: 20-річний захисник Наджеб Якубу та 20-річний півзахисник Челядін Артем.

Іван Федик довірив місце у старті Руху 19-річному нападнику Миколі Кухаревичу.

Прудконогий юнак, котрий чимало забивав за львів’ян у спарингах та й у Першій лізі має 2 голи у п’яти матчах, дуже старався, однак це був явно не день Руху. Хоча саме у швидкості та бажанні гості мало поступалися досвідченому супротивнику, а ось із увагою в обороні та точністю передач була біда. До середини першого тайму Пуцлін із Степанюком показали, як грати на підбираннях.

Коли ж Дуць, намагаючись врятувати порожні ворота після удару Кулача, добив м’яча від штанги до сітки, новачки ліги впали в депресію. Здалося, що невдача капітана психологічно спустошила колектив, наприкінці першого й на початку другого таймів гості пропустили ще.

Трохи підбадьорив одноклубників новачок команди Федорчук, та його зусиль, аби врятувати матч було замало. А вже у компенсовані хвилини розслаблену оборону полтавців покарав Бойчук, що вийшов на заміну.

Ворскла — Рух — 5:2

Голи: Пуцлін (10), Степанюк (27), Дуць (43, у свої ворота), Скляр (44), Кулач (49) — Федорчук (63), Бойчук (90+1).

Ворскла: Різник — Чеснаков, Альюн, Яворський, Пердута, Сапай, Скляр, Кане, Пуцлін, Кулач, Степанюк.

Рух: Мисак — Копина, Дуць, Білий, Саків, Мартинюк, Кухарук, Калюжний, Русин, Кухаревич, Синиця.

Сумний початок Дебютний гол Кулакова не врятував Маріуполь від розгромної поразки